Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem illünk össze szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illünk össze szakítás indok menthetetlen?

Figyelt kérdés
Nem nagyon volt sok vita, de máshogy láttam a kapcsolatot, túl pozitívan. Amikor ezt elmondtam, azonnal szakított. Szerinte ha a kapcsolatunkat másnak látjuk (ki-ki a saját szemszögéből) az egy teljesen kizáró ok. Csak nekem fura ez?
2021. máj. 30. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
indoknak elég gyenge. Lehet csak kifogás. De ne akard megfejteni, hogy ő mit akar....
2021. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A szakitast nem kötelező indokolni. Ha másnak látjátok a kapcsolatotokat, az bőven elég. Így látszik, csak szerinted olyan jó.
2021. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
2: korrekt ember azért csak odaböfög valamit, mielőtt megpattan...
2021. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, mert lehet, hogy ami neked jó vagy elég, az őt nem teszi boldoggá. Az én exemnek is elég volt, hogy hétvégén találkozunk, és akkor annyi történik, hogy alszik mellettem (mert ő annyira fáradt, pedig 6 órás állása volt), amikor pedig felkel, szexelnünk KELL, vagy legalább orálisan ki kell elégítenem. Adtam neki időt, mert elhittem, hogy tényleg fáradt, de egy idő után nagyon unalmassá vált, hogy csak ennyire van igénye.


Több ezerszer átbeszéltük szerintem, és nem lehetett változtatni, mert ő tényleg beérte ennyivel, én meg mondjuk szerettem volna összeköltözést, több tartalmas programot, stb.

2021. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő szakítani akart, akkor igen. Hagyd a francba, úgyse egyezett a nézőpontotok.
2021. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#3: odabofog igen, de nincs olyan, hogy valami nem elég indok
2021. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak nagyon szeretném, és tudnék úgy változtatni, hogy Neki is jó legyen. Sajnos lehetőséget nem kaptam erre. Ő életem szerelme, soha nem érem be mással.
2021. máj. 31. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, de én is szakítottam már ilyen indokkal, mégpedig azért, mert korábban már elmondtam, hogy mivel van gondom és próbáltam a páromat is biztatni, hogy kimondja a gondolatait, de semmi... Úgyhogy a számításnál csak ennyivel indokoltam a döntésem, felesleges lett volna összeveszni vagy csak a problémát felhozni. Nem lehet, hogy az exed korábban beszélt problémáról, amit te nem vettél komolyan/hisztinek vetted?


Amúgy szerintem gondold át, és ha tényleg szereted, nem pedig a kapcsolat maga hiányzik, akkor keresd meg, egy próbát megerhet.

2021. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez neki kapóra jött, mert már le akart lépni. Ne alázd azért meg magad, ha nem akarnak.
2021. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy az exed korábban beszélt problémáról, amit te nem vettél komolyan/hisztinek vetted?


De igen, pontosan így történt :(

Annyi legyen mentségemre, hogy ő inkább tőlem várta a probléma megoldását, a szóláson kívül nagyon nem tett többet. Viszont messze nem sejtettem, hogy ennyire nagy a baj.

2021. máj. 31. 14:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!