Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra eldobott. Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra eldobott. Mi a véleményetek? Öt hónapig voltunk külön, majd felkeresett újra, beszélgettünk, és újrakezdtük. Eleinte le sem tudtam szinte vakarni, szinte megfojtott a szerelmével, aztán kérte, hogy költözzünk össze.

Figyelt kérdés

Én picit féltem tőle, mert tudtam, hogy nem szeret sülve-főve együtt lenni, de ragaszkodott hozzá. Aztán jött a karantén, otthonról dolgoztunk, én próbáltam “lábujjhegyen” járni, hogy ne zavarjam, mert neki kell a teljes csend. Sokszor inkább elmentem otthonról, és a kocsiból intéztem a dolgaimat. Eleinte jól ment minden, sokat beszélgettünk, nevettünk, társasoztunk, aztán jött, hogy sok neki az együtt töltött idő. Pedig akkorra már alig volt közös programunk, szinte csak egy légtérben voltunk. Próbáltam több ideig “magára hagyni”, csak estére mentem haza, de ahogy nyílt az ország, egyre inkább igénye lett arra, hogy menjen a barátaival (főleg nők) találkozni, és ilyenkor külön is akarta tölteni az éjszakát. Többnyire ismertem ezeket a nőket, mert bemutatott nekik, volt amelyikkel jóban voltam, számomra mégis olyan fura volt ez az egész. Én stresszben éltem, de nem zavarta, hogy ez nekem nem esik jól. Sőt, mintha egyre jobban feszegette volna a határaimat. Egyik nap nagyon szeretett, a másik napon szar kedve volt, alig szólt hozzám, egy hullámvasúton éreztem magam. Bizonytalan voltam, és féltékeny, mert közben másokkal csetelt. Gyakran sértegetett, megalázott, hogy velem nem lehet miről beszélgetni, és csinálni sem semmit, a munkám is egy vicc. Három diplomám van, neki nincs, de tény, hogy nagyon okos, de valahogy elhitette velem, hogy én nem vagyok az. Tele voltam programokkal, de szinte mindenre húzta a száját, menjek egyedül. Persze végig azt mondta, hogy akkor mi most már együtt, együtt terveztünk megvenni egy házat, még aznap is, amikor közölte, hogy mégsem működik a kapcsolat, költözzünk külön, szabad akar lenni, fuldoklik.

Így lett vége. A barátaim szerint örülnöm kellene, én mégsem érzek örömet. Közösen laktunk, most nagyjából földönfutó lettem, egy barátnőmnél húzom meg magam, amíg nem találok megoldást. És a nyári közös tervek is a semmibe vesztek, szóval most nem annyira jó.

Tudtok valami pozitívat mondani?



2021. jún. 9. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, ne legyen mostmár vissza út, akármennyire is szereted. Találjátok meg mindketten a boldogságotokat, de ahogy olvastam, ez csak külön utakon lesz lehetséges.

Sajnos én is voltam ilyen kapcsolatban, csak én a másik oldalán, meg azért nem voltam ennyire drasztikus. Hosszú lenne kifejtenem az ok-okozatokat, de azért voltam vele, mert próbáltam megszeretni, láttam hogy mennyire szeret, meg akarja hogy szeressem, de nem ment. Minél jobban próbálta alárendelni magát annak, hogy megfeleljen nekem, annál jobban taszított, mert nem ezt akartam egy kapcsolattól, és én is jócskán tönkrementem. Egy szóval szerintem mindegy milyen nehéz, felejtsd el, és keresd meg azt az embert, aki úgy szeret ahogy vagy.

2021. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem vagy 100-as
2021. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Erre a helyzetre mondja az angol: "Good riddance!" Őszintén. Tudott ez a csávesz mást is csinálni azon kívül, hogy lehúz, meg fikáz? Meg úgy a rádmorgáson kívül valamit? Meg a módszeres önbizalomrombolásodon kívül? Mellette te nem éltél, te fuldokoltál. Mert amit leírtál az úgy rohadtul nem volt élet.
2021. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanácsom az, hogy ne menj vissza többé ebbe a toxikus kapcsolatba, én is voltam már abban, a legjobb, amit magadért tehetsz és a boldogságodért, ha soha a büdös életbe nem adsz újabb esélyt ennek a féregnek. Szebb szót sajnos nem tudok rá írni. Megtalálod majd azt, aki értékel és megbecsüli majd, hogy te vagy neki. Nem erre vágyik egy nő? De! Te is ezt érdemled, fel a fejjel, minden rossz után sok jó jön. :)
2021. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, vigasztald magad azzal, hogy akkkr ez most egy hot girl summer lesz :). Nem is ismerlek, de ahogy olvastam a soraidat ugy magamra ismertem, velem is hasonlo volt a legutobbi kapcsolatomban. Inkabb nekem volt rossz, magamat hoztam kenyelmetlen szituaciokba,tojashejakon lepkedtem csakhogy neki kikimeljem a segget, mert feltem, hogy akkor megint besokall. Igy is elhagyott. Mondjuk boldogabb ettol sem lett, magaval sincs rendben tehat egyedul is szenved. En meg kozben rajottem, hogy tett egy szivesseget azzal, hogy veget vetett ennek, mert folyton azt ereztem, hogy ez nem fair, hogy mindig nekem kell tobbet bealdozni. Es nem is volt fair. Te is gondolj kerlek arra, hogy lesz olyan, akinek nem leszel majd sok, meg aki szinten azon agyal, hogy milyen programokra menjetek meg ugyanannyit tesz meg erted.
2021. jún. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1-nek:

Ok, lehet, hogy próbált megszeretni, de egyszer már megpróbálta. Senki nem kérte, hogy kússzon vissza mindennek is az ígéretével. Főleg nem hitegetve az utolsó pillanatig.

2021. jún. 10. 08:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajj, hát én pont egy nagyon hasonló sztorin vagyok túl! 1 év különlét után keresett meg, mondjuk fogadkozás nem volt, de összekeveredtünk újra. A pandémia kezdetével egyre több időt voltunk együtt, aztán tavaly ősszel össze is költöztünk. Nálunk az együttélés alapvetően jól ment, nem volt alázás, meg ilyenek. Viszont az összeköltözéssel a szex szinte megszűnt a részéről, nem ment. Volt erről több beszélgetés, nem tudja mi a baj, aztán az, hogy túl sokat vagyunk együtt. Én akkor minden második hetet a saját lakásomban (másik város) töltöttem, hogy legyen egy kis különlét. Így sem ment. Aztán most az van, hogy részéről ez már csak barátság. Én is pont ugyanígy érzem magam, hogy basszus, egyszer már voltunk együtt, abból is ő lépett ki, akkor mi a fenéért nem tudott békén hagyni? De nekem is tanulság, plusz így legalább végigjátszottuk a meccset, nincs visszaút. Jobbulást neked!
2021. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezer red flag van kb


Masokkal chatel

Mas nokkel toltene az ejszakat

Sok neki az egyutt toltott ido, de alig vagytom egyutt

Elhiteti veled, h nem vagy okos

Serteget, megalaz


Most tenyleg tudnal igy elni eleted vegeig?

Sztem nem.


Tenyleg orulj, h vege. Ennel a kapcsolatnal minden jobb.

2021. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!