Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás után hogyan vágtál vissza az exednek, hogyan áltál bosszút rajta?

Figyelt kérdés
Van mikor olyan egy szakítás, hogy azt nem lehet annyiban hagyni.

2021. jún. 29. 12:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Örültem, hogy sikerült kihajítani és nagyon hamar találtam magamnak egy minden tekintetben jobb párt úgy, hogy ő azzal a mondattal hagyott ott, hogy úgyse kellek majd senkinek, csakis utána fogok sírni, fél év múlva könyörögni fogok neki, hogy fogadjon vissza, ő meg addigra már a fél várost meg fogja dugni.

Nem terveztem semmiféle bosszút, mert remekül éreztem magam nélküle, nem is gondoltam rá, de az élet megajándékozott egy lehetőséggel, amikor három hónap múlva ő akarta magát visszakönyörögni én meg nagyon jól elvoltam a kapcsolatomban, tehát a legnagyobb lelki nyugalommal kérdezhettem meg tőle, hogy mi lett a nagy “megbaszom a fél várost”- tervével? Beszámoltam neki az új páromról, megmondtam neki, hogy akkor se lennék rá kíváncsi ha örök életemre egyedül maradnék, aztán letiltottam mindenhonnan. Azóta se tudom mi van vele, nem is érdekel.

2021. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!