Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem merek szakítani a párommal, mert sajnálom őt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja fogalmazódott meg bennem először a gondolat, hogy talán én már nem szeretem a páromat. Először csak átmeneti állapotnak hittem, hogy majd elmúlik, de ahogy telik az idő, egyre inkább rájövök, hogy sajnos nem átmeneti állapot. A párom anyukája már régóta beteg volt, és sajnos várható volt, hogy meg fog halni, szóval úgy döntöttem, hogy most nem alkalmas szakítanom vele, mert ez egy elég nehéz időszak neki, és támogatnom kéne lelkileg. Aztán meg is halt az anyukája, nem sokkal később elveszítette a munkáját. Eléggé megviselte, de ahhoz képest nem zuhant össze, tehát éli tovább az életét és próbál pozitívan állni a dolgokhoz, de azért látom rajta, hogy ez egy pocsék időszak neki. Viszont ahogy megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy lehet szakítani kéne, azóta még inkább ezt érzem, és egyre inkább idegesít a párom. Nincs kedvem vele találkozni, nyűgnek érzem az egészet, már az is rossz érzés, ahogy hozzám ér, de mindig kedvesnek kell vele lennem, hogy ne bántsam meg. Milyen ember lennék, ha pont egy ilyen helyzetben hagynám el? Mert ő nagyon szeret, és ha ennyi tragédia után én is elhagynám, nem tudom hogy dolgozná fel. Közben meg egyre inkább azt érzem, hogy szabadulnék, ő is érzi, hogy valami nem oké. Abban biztos vagyok, hogy szakítani fogok vele. Kérdés, hogy essünk túl most rajta és valahogy idővel feldolgozza, vagy várjak még pár hónapot, amikor nagyjából helyrejön lelkileg, és addig bírjam ki? 23/N

2021. júl. 19. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztm sajnáltaból lenni valakivel a legroszabb...

N

2021. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok én is barátnőmmel.

Nincs szívem megtenni, de mindig van ami miatt most még ne,mert..és ilyen lesz is

2021. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet egyszer tényleg muszáj lesz a sarkunkra állni és megtenni :(
2021. júl. 19. 08:42
 4/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Más nem marad, ha gondolod írj
2021. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szereted és csak szánalomból vagy vele, az rövid időn belül annyira meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat, hogy már ő is lépni akar majd belőle (ennek a jeleit már most is látod, leginkább csak idegesít, na ennél sokkal rosszabbra készülj). Jobb nem megvárni. Na meg legalább tükörbe tudsz nézni, hogy nem színjátékból voltál valakivel együtt, hanem volt gerinced szakítani.
2021. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De nem azért nem merek szakítani, mert félek, meg mert nincs gerincem hozzá, hanem mert nem akarok neki fájdalmat okozni.

De igazad van. Ez csak rosszabb lesz.

2021. júl. 19. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Miért, később jobb?


Sajnos előbb-utóbb fájni fog.

2021. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az sokkal rosszabb, hogy valaki kényszerből van vele, mert azt érezni. Annál még egyedül is jobb. Mennyi idős a barátod? Szerintem ezt ő is tudja.
2021. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És téged ki sajnál?
2021. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatból együtt lenni valakivel nagyon megalázó. Meg fog gyűlölni, ha rájön, hogy már nem szereted, csak nem mersz szakítani vele. Nagyon fájdalmas a szakítás, de később, ha túl lesz rajta, legalább emberként tisztelettel gondol majd rád, hogy volt gerinced elé állni. Talán annyit tudsz segíteni, hogy beszélsz a barátaival, hogy legyenek mellette, ne hagyják magára.
2021. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!