Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz döntés volt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz döntés volt szakítani?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 4-5 hónapig voltunk együtt. Nagyon kedves férfi, de valamiért nem tudtam beleszeretni a hónapok alatt. Jól éreztem magam vele, de mintha megrekedt volna a kapcsolatunk egy szinten, és egy idő után már kedvem se volt vele találkozni. Sokáig bíztam benne, hogy kialakul de ezidáig nem sikerült, szóval szakítottam vele. Lehet rossz döntés volt és lehet később kialakult volna? Vagy csak attól félek, hogy rossz lesz egyedül lenni?

2021. júl. 19. 13:20
 1/9 anonim válasza:
92%
Inkább csak az utóbbi.
2021. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
77%
Szerelem nélkül minek jöttetek össze? 🤔🤫🤔
2021. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy idővel megjön a szerelem is
2021. júl. 19. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Jobb ez igy, magadat és őt is csak átverted volna, igy meg mindketten újra megpróbálhatjátok megtalálni a szerelmet.
2021. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha 4-5 hónapig nem alakul ki, ráadásul párkapcsolatban, akkor nem is fog később sem.


Mondjuk nekem is furcsa, így hogyan jöttetek össze. Megbeszéltétek, hogy mától járunk, vagy mi? Nem rosszból, de nekem is furcsa, hogyan lesz párkapcsolatban két ember, akik nem szerelmesek egymásba.

2021. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ő szeretett engem.

Mivel én kedveltem, belementem a kapcsolatba, hogy majd útközben kialakul.

2021. júl. 19. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jól tetted.
2021. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Jól tetted, Pár napig kicsit fura lesz, de szerintem te most max sajnálatot érzel, mert megbátottál valakit, aki egy rendes ember.
2021. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az előttem szólókkal. A másik féllel sem tisztességes az ilyen kapcsolat, hiszen csak vesztegeted az idejét.
2021. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!