Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi segít a szakítás utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segít a szakítás utáni üresség érzesen? Semmit se jó csinalni

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idő.
2021. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónapja szakítottam. 8 év után.

Mai napig fáj. Az is amit velem tett és az is, hogy nincs velem.


Idő kell, ahogy az 1 írta.

2021. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idő meg egy új párkapcsolat... 1 hónapja lett vege a 2,5 eves kapcsolatnak... azóta zombi módjára bolyongok meg csak akkor vagyok el ha iszok.
2021. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lényeg, hogy ne a múlton ragódj, keress egy célt ☺️ Addig nem fog múlni ez az érzés, amíg rá és az együtt töltött időre gondolsz. Keress vmit, ami leköt, amit szeretsz csinálni pl egy régi vagy új hobbit, sportolj, halgass zenét vagy csak lógj a haverokkal :)
2021. aug. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El kell temetni, meg kell gyászolni, tovább kell lépni.
2021. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj olvasni, Bronte Üvöltő szelekét mindig el tudom olvasni. Vagy ha nem tudsz otthon lenni, akkor menj biciklizni, úszni uszodába, evezni valamilyen csoporttal.
2021. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8 év után megcsalt...


[link]


Ezzel vettem tőle búcsút. Sz@r volt, de az élet nem áll meg. Biztos, hogy jön majd valaki aki megbecsül. :)

2021. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!