Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem 5 ev utan 1 hetre ra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem 5 ev utan 1 hetre ra, mar becsajozott..Viszi eskuvore is, stb,es engem számoltat el, hogy kivel vagyok?Miert nem dolgozom a heten?Voltam-e valakivel?Ez mi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 13:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

eleeg durva kommentek jottek anelkul, h elozmenyt tudna barki is

1.nem kovetem nyomon, ha akarom, ha nem kozlik velem

2.sajnos tartozik a csaladomnak, es van meg hazatiras problemank, igy addig nem tudom kiiktatni az eletembol

3.volt atlagos, es azon aluli parjaim is, azok meg megis csaltak 😂 aztan jott a jóképű, es megszerettem.. bocsi emiatt, hogy ilyen vagyok, h "nedvesedtem" ra kedves utolso..

2021. aug. 27. 19:43
 12/14 A kérdező kommentje:
jaj es nemutolso sorban, ha belepusztulok sem fogadnam vissza! Nem hiaba hagytam el 🤷🏽‍♀️
2021. aug. 27. 19:45
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozzá hogy mit csinálsz és hova mész vagy kivel vagy. Mond meg neki, hogy kapja be és foglalkozzon a saját háza tájával és az új barátnőjével,mert ha nem teszi és zaklat továbbra is akkor feljelented.


Tiltsd le, ne vedd fel a telefont, utcán meg ne is köszönj neki, semmilyen infot ne csepegtess neki magadrol.

2021. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha tartozik azt is lehet jogi utra terelni.
2021. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!