Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazából tanácsot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából tanácsot szeretnék kérni.Baratnommel 6 hónapot voltunk együtt,aztán szakított velem,nem vesztunk össze,csak h ő már komolyabbra vágyik,keveset írtam neki stb.. hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Azóta 8 hónap telt el,pár hét után összejött egy idősebb pasival,képtelen vagyok túl tenni magam rajta, szerintetek engedjem ezt így el? Én egyébként 28 vagyok volt barátnőm 25..egyszer beszéltünk azóta,nagyon tetszem neki,csak neki már több kell,nemrég még láttam h instagramrol is törölt..én még mindig nagyon szeretem

#szakítás #Hogyan szerezzek vissza
2021. szept. 21. 20:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Keress kevésbé komolyat
2021. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A frászt szereted… ha szeretnéd, akkor komolyak lennének a szándékaid! Írogatni bárki tud bármit, egy valamire való nőnek ennél sokkal több kell, leginkább személyes találkozások, élmények, stb.
2021. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Heti 1x találkoztunk,max 2..nekem még nem volt komoly kapcsolatom előtte,ő meg 4 éves kapcsolat után volt..nem gondoltam h ezen el mehet a dolog,nem veszekedtunk,ha együtt voltunk jó volt,csak mikor nem találkoztunk egész héten én azzal nem tudtam mit kezdeni nagyon..ha nem volna fontos nem itt kérnék már tanácsot,hidd el
2021. szept. 22. 18:06
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét kérdésed?
2021. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hogy van e értelme próbálkoznom,vagy bárhogy ezt helyrehozni..kinek mik a tapasztalatai ilyen téren.tudom késő bánat,akkor kellett volna jobban csinálni..
2021. szept. 22. 19:48
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Mit szeretnél igazán? Szeretnéd helyrehozni? Szeretnéd visszaszerezni? Akkor küzdj érte! Udvarolj, bizonyíts! Légy férfi! Igen, ez munka, kockázat és felelősség! Értelme mind a háromnak van. Garancia a sikerre nincsen, de a tunyaság és kényelem biztos kudarc. Döntsd el mit szeretnél.
2021. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem SMS szájhősre van szüksége egy nőnek. Hús vér férfire!
2021. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Oké utolsó, de azért gondolj bele, hogy ha 8 hónapja szakítottak, a lány meg pár hét alatt talált valakit, akkor azzal a valakivel kb fél éve lehet együtt. Ha a kérdező továbbra sem akar igazából többet (mert erről bizony egy szót se írtál kérdező, csak annyit, hogy vissza akarod kapni) , az új pasi meg már alakítja a közös jövőjét a lánnyal, akkor nem lenne illendő megbolygatni! Kérdező, inkább keress egy olyan lányt, akinek elég az a szint, amit nyújtasz.
2021. szept. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
En ugyanazt szeretném mint o,csak akkor nem gondoltam h egy 25 éves csajnak ez ennyire surgos,egyik naprol másikra zuditotta ezt rám,aztán meg azt mondta h fejezzuk be,o komolyabbat akar stb..pont azért nem írtam neki mert nem akartam keverni a szart,mikor mással van,aztán egyszer rá irtam akkor is mondta h nagyon bejovok neki,de itt a kommunikacion elment a dolog,neki ebbol az jott le h én nem akarok még annyira komolyat..sajnos pechem van mert pont egy idosebbb pasival jott ossze,aki mogott tobb tapasztalat van az biztos..
2021. szept. 23. 09:17
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Na ettől sem lettünk okosabbak. Jött egy idősebb és erősebb férfi, aki beleteszi magát a kapcsolatba és viszi a nőt. Hát ez így működik mióta világ a világ.
2021. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!