Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem túl magam minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam minél előbb?

Figyelt kérdés

Nem ez volt az első szakításunk. Én az elsőnél is összetörtem, konkrétan frontin nélkül nem bírtam létezni annyira, mégis adtam neki még egy esélyt mert úgy szerettem mint még senkit. Nem ő az első kapcsolatom de mégis akkora szerelem volt hogy az hihetetlen..

Most vége, de ezúttal elhatároztam, véglegesen. Nálam nincs több esélye. De mégis beleszakadok a fájdalomba, úgy szerettem őt mint még soha senkit... mégis mit tehetnék, hogy mihamarabb túllegyek ezen? Nem akarok megint úgy szenvedni mint tavaly...

Főleg, hogy ugyanott dolgozunk bár elhatároztam, hogy felmondok, de 30napot akkor is lekell dolgoznom...


2021. szept. 25. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a jót lásd! Ez az ember 2x padlóra küldött! Ezt (is) nézd!
2021. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy az első írja. Többször megforgatta benned a kést. Ezek után mégis mit várhatsz, vagy mit szeretnél tőle? Ugye, hogy semmit?! Hiszen ez az ember csak tönkretesz.
2021. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem várhatok már semmit tőle. De egyszerűen annyira szeretem, és hiányzik..

Próbálok a rosszra gondolni, hogy nem érdemli meg a könnyeimet stb... de beleszakad a szívem abba, hogy nincs többé

Mert habár sokszor összetört olyan boldoggá is tett mint még soha senki és félek, hogy nem is leszek többé ilyen boldog

Szinte függtem tőle

Olyan volt mint a legjobb barátom és a szerelmem és belehalok ha nincs többé

De közbe az eszem tudja, hogy nem érdemel meg és nem érdemli meg a szeretetem

Megint azt élem át mint tavaly, nem iszok, nem eszek, nem bújok ki a sötét szobából...

2021. szept. 26. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszélgetned kellene egy pszichológussal, mert amiket mondasz, nagyon ijesztő.

"Szinte függtem tőle." - elvesztetted önmagad?

"Olyan volt mint a legjobb barátom" - szerinted ez a barátság?

"Belehalok, ha nincs többé" - van, csak nem veled, nem?

"Nem iszok, nem eszek, nem bújok ki a sötét szobából" - Egyértelműen mentális segítségre szorulsz! Tegyél érte!


Akár a sötét szobából is, telefonnal: [link]

2021. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, régebben jártam pszichiáterhez, a tavalyi szakításkor, holnap kérek időpontot megint.

Nem azt mondanám, hogy elvesztettem önmagam, csak jobban szerettem őt mint önmagam.

Azt, hogy olyan volt mint a legjobb barátom, úgy értem, hogy egyszerre volt a szerelmem és a támasz akire mindig számíthatok, egyszerre volt a barátom és a szerelmem is.

Van nyilván, és abba halok bele, hogy velem nincs többé, én fogalmaztam rosszul.

2021. szept. 26. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ember legjobb barátja mindig mellette áll. Ez az ember nem a legjobb barátod, csak egy ügyes ember, aki kihasznált, amíg neki kényelmes volt és azzal sem törődött, hogy 2x megismétli-e veled... Sajnos nem jó ember, és amíg ezt nem látod meg, addig szeretni fogod azt, aki valójában nem is létezik.
2021. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!