Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég kiléptem egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kiléptem egy komoly kapcsolatból ami szűk 6 évig tartott. A barátnőm teljesen összeomlott, és borzasztó látni ahogy szenved. Hogyan tudnám megkönnyíteni hogy el tudjon engedni? 32/F

Figyelt kérdés

Jobb ha kimaradunk egymás életéből, hogy hamarabb elmúljon a fájdalom, vagy a közelében maradhatok?

Lehet ezt fokozatosan csinálni?Nagyon aggódom miatta mert tudom, hogy meghalna értem de én már rég nem voltam szerelmes belé.



2021. szept. 29. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nem jó, ha a közelében maradsz. Kerüld el nagy ívben.
2021. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, majd megoldja valahogy. Hagyd, már nem vagytok együtt és ha a közelében maradnál, csak folyamatos lesz a szenvedése.
2021. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Tőle kéne megkérdezni, mert ez teljesen egyedi.

Ha kérdése van, azt mindenképp válaszold meg.

2021. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod segíteni, csak még nagyobb fájdalmat okoznál, mert reménykedni kezdene. Segítik a családja, barátai, túl lesz rajta.
2021. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolhatod, hogy fokozatosság előnyös, de ebben a helyzetben csak reményt éltetnéd benne, hogy hátha mégis ott maradsz.

Legjobb ,ha nem tudtok egymásról semmit.

2021. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Derék ember! Gratulálok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

9/10 Bálazsír válasza:

Én évek óta fent vagyok ezeken a társkeresőkön és van vagy 150 párom, de talán 1,2 alkalmat leszámítva sosem kezdtem bele az ismerkedésbe. Akkor is max 1-2 mondatot váltottunk. Afféle egósimogatásra használom. Kíváncsiságból van. Szerintem sokan nem veszik komolyan ahogy én sem.


Viszont azt jelezném hogy akiről nincs kép azt elvből balra húzom.


ma 13:54

2021. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
#6: az igen, azt a szègyent😅😂
2021. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mi ebben a szégyen? Gondolhatjátok, hogy miért léptem ki a kapcsolatból. Ugyanazért voltam fent a társkeresőn is. Mert már nem működött, másra vágytam régóta. Jól tudtok kombinálni.
2021. szept. 29. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megalázónak érezném, ha valaki kidobna, de utána úgy tenne, mint aki nagyon aggódik értem, és nyalogatja a sebeimet. "Meghalt a hörcsögöd, de attól még megtarthatod."
2021. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
NEm csak úgy teszek, tényleg aggódok. Ezért írtam a bejegyzést.
2021. szept. 30. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!