Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy már más érdekli, és túllépett rajtam/rajtunk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy csak egy vagyok, aki ezzel a gonddal küzd a millióból, mégis, nem tudom elképzelni, hogy ez valaha jobb lesz.


Az ételeknek nincs íze, semmi kedvem felkelni reggelente, sorra hívnak a barátaim, de senkihez, és semmihez sincs kedvem. Teljesen megbénít a fájdalom, és a mély üresség.


Persze, majd az idő megoldja, de hogy gyorsíthatnám fel a folyamatot? Közös megegyezéssel, békével szakítottunk, és abban a pontban annyira nem is éreztem letaglózónak. Most viszont, hogy kiderült a harmadig fél jelenléte, hát... piszkosul fáj.


Nektek mi segített? Hogyan kezeltétek az helyzetet?



2021. nov. 24. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Hasonló cipőben járok, így biztos receptem nincs (amúgy is egyénre válogatja, kinek mi a jó).

Nekem az segít, ha társaságban vagyok, ott elfeledem hogy mekkora lelki gödörben is vagyok. Ha otthon vagyok egyedül, akkor sokszor elfog a depresszió, hogy nincs ott velem az, aki hosszú éveken át a társam volt.

Munkában például nincsenek barátaim/haverjaim (leginkább a pozíciómból adódóan), ott kifejezetten leterít a depresszió, és hónapok óta nem teljesítek úgy, mint korábban. Csak úgy vagyok...

A harmadik féllel nem tudom mit kezdenék, a mi esetünkben ilyenről még nincs szó, de az egy nagy gyomros lenne nekem is.

Nem tudom mi lehet igazán vigasztaló, tényleg csak annyit tudok mondani, hogy próbálj nyitni, és társasági életet élni. Önmarcangolásba ne kezdj!

2021. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hobbi. Mindegy mi az. Csak jobban mélyülj el benne..
2021. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nehéz, az biztos. Sok idő kell mire megtanulsz újra egyedül lenni. Mikor az előző több éves kapcsolatom véget ért, nem találtam a helyem,elkezdtem kicsapongó életet élni. Legalább egy évnek kellett eltelnie hogy újra megtalaljam a helyem és normálisan tudjak ismerkedni.
2021. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Fiú vagy, vagy lány?


Ha lány, akkor ülj le a sarki kocsmában, és 2 órán belül lesz 20 ember, aki non-stop mondja neked, hogy milyen csodás vagy. Hamar menni fog. A figyelmedet legalábbis eltereli.


Ha férfitársam, akkor ugyanebben a kocsmában idd le magad, de nagyon :D

2021. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a durva hogy az iváshoz sincs kedvem. Napi egyszer eszek, de azt se nagyon kívánom. 10 napja nem ettem főtt ételt. Néha meg is mondom neki, de nem érdekli. Egyszer hazakísért, mert azt mondta, nem tudná megbocsátani magának, ha történne velem valami. Na, és ha tényleg történik, akkor tényleg nem fogja, vagy ez is csak kamu volt a sok közül?
2021. nov. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, barátaim sincsenek. Tesómékkal se találkozok annyit, mint előtte, akik szintén áthívtak minket megismerkedni vele, de mindig lemondta, aztán mikor utoljára hívtak, már azt kellett mondanom, hogy nem vagyunk együtt. Hazajövök munkából és rögtön befekszek az ágyba. Évekig néztem műsorokat youtube-on, egy nap alatt lekattantam róluk, nem érdekelnek többé. Fb-os tartalmak ugyanez. Egyszerűen megszűnt számomra a világ, és kb. 2 hónapj az őrület kerülget. (5ös voltam)
2021. nov. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, a legnagyobb baj, hogy nincsenek barátaid, nincs hobbid, tehát egyetlen embertől vártad el, hogy mindent betöltsön az életedben. Ez nagy hiba, mert senki sem képes rá. Ilyenkor a szakítás ezerszer rosszabb, mert kiesel a semmibe, nincs aki, ami megfogjon. Nincs más megoldás, minthogy kezdj új tevékenységbe, menj társaságba akkor is, ha nincs hozzá kedved! Nem lesz tőle egykettőre jobb, viszont minden nappal kicsit jobb lesz. És egyszer majd felébredsz és nem érzed már a fájdalmat. Csak egy emlék marad, semmi más.
2021. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!