Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakîtott velem 12 év után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yldee kérdése:

Szakîtott velem 12 év után, mert már nem szeret úgy, ahogy megérdemelném. Azt kérte hogy most egy darabig ne keressem, adjak neki időt. Majd ő keres ha rendezte magában a dolgokat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De én annyira félek hogy nem fog keresni. 2 napja történt, és bele vagyok betegedve! Mindent megtettem hogy ez ne így alakuljon. Annyira hiányzik. Annyira szeretem. Mindenemet neki adtam! Nála van a szívem, mert ami bennem van az csak a fájdalom. Nem tudok megszólalni anélkül hogy ne sírnám el magam. Nézem a képeinket, hogy mennyire boldog voltam hogy velem van! Hogy érezhetem a teste melegét, a szívverését amikor a mellkasán fekszem. Az utóbbi időben viszont befáradt a kapcsolat. 12 év után már tenni kell érte. De besavanyodtunk. Én is. De ezt egyedül döntötte el. Én még küzdenék érte! Mindent megadnék, csak hogy úgy döntsön, engem akar. Megígértem hogy nem keresem amíg ő nem keres, de belepusztulok olyan nehèz... Úgy érzem ha mennék, csinálnám, akkor küzdhetnék érte... De időt kért.. pontosabban szakított velem. Nem tudja hogy meddig fog tartani ez az idő, vagy valaha is akar majd velem lenni. Én pedig a poklok poklát élem meg, mert annyira szeretem, hogy fizikailag fáj! Minden porcikám! Mit tegyek? Kérlek csak segítő szándèkkal írjatok mert teljesen kétségbe vagyok esve, és nem bírok ki többet. Komolyan.

#Annyira fáj! #Vissza kell kapnom!
2021. dec. 5. 10:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Erre csak annyit tudok mondani, hogy addig kell tenni a dolgokért amíg lehet, nem akkor amikor már vége.

Most nyilván a kétségbeesés miatt vagy ennyire rápörögve. Le kellene nyugodni és logikusan átgondolni, hogy van-e ennek az egésznek még értelme.

2021. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Ez a lehető legrosszabb, amit mondott, hogy majd ő keres, ha rendezte magában a dolgokat.Ez csak időhúzás részéről, gyáva volt határozottan kimondani,hogy vége.Te meg reménykedsz, és a múltba kapaszkodsz.

Közhely, de engedd el, az idő majd helyre teszi a szívedet.

2021. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%
Az egyetlen helyes lépés, ha megpróbálod magad lefoglalni, és nem gondolsz rá. Őszinte leszek: A magam részéről nem hiszek az időkérésben, mint olyanban. Sosem vezet eredményre, és sosem lesz utána olyan a kapcsolat, mint azelőtt - függetlenül az időkérés kimenetelétől. Értem, és megértem, ha most neked pocsék érzés ez - mégis... Nem szabad semmiképpen sem belesüllyedned a letargiába! Nekem férfiként sokat segített egy gravírozógép. Elkezdtem kis dísztárgyakat készíteni, és - ha profi nem is vagyok - de lefoglaltam magam. :))) Nyilván: A te esetedben nem tudom mi játszana. Behelyettesíthető akármi más tevékenységgel. De valamivel le kell kösd a gondolataidat. Fel a fejjel!
2021. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Rengeteget tettem érte a kapcsolat alatt is. Tiszteletben tartom a döntését. De annyira fáj, hogy belebolondulok. Nem lehet hogy ennyi idő után tényleg csak idő kell neki? Ha nem marad meg a remény akkor bele fogok pusztulni..
2021. dec. 5. 10:38
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

mivel szakított és nem csak időt kért, ő már más vizeken evez

majd akkor jön csak vissza, ha ez nem váltja be a számításait


ne gyötörd magad jobban a kelleténél; képeket, üzeneteket ne nézzél és telefonodat némítsd le, hogy ne várjad folyamatosan a hívását

2021. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Annyira fáj! Nem tudom hogy túlélem e. Hogy akarok e nélküle bármit is tovább! Nem kapok levegőt! Nincsen egy értelmes gondolatom. Majd elájulok! Nincs erőm. Csak a fájdalmat érzem, és csak sírni tudok... Semmi mást... Csak reménykedem hogy rájön hogy szeret engem. És nem tudja nélkülem élni az életét, és visszakaphatom... Hányingerem van a gondolattól hogy soha nem láthatom, és nem lehetek vele együtt .. megőrülök 😭
2021. dec. 5. 10:47
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Az is lehet hogy valaki már képben van nála, ez az időt kérek általában áz hogy kipróbálná a másikat.
2021. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen barátod vagy családtagod akinek panaszkodhatsz?


Mert arra lenne szükséged, de a gyakoritól nem kapod meg. Itt anonim emberek nem fogják éreztetni veled hogy szeretnek és van tovább.

2021. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Van családom. A húgommal lakom. Barátaim nincsenek. Mert minden időmet Neki szenteltem. És most is vele akarok lenni.
2021. dec. 5. 11:12
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Együtt se laktatok?
2021. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!