Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ciki, ha a pasimnál maradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a pasimnál maradt cuccaimat visszakérem?

Figyelt kérdés
Szakításkor azt mondta, hogy ha bármiben tud segíteni, csak szóljak. Én ekkor - mivel nagyon dühös voltam rá - azt válaszoltam, hogy soha nem kell a segítsége. Viszont több ruhám, cipőm, táskám nála maradt, nem vettem észre költözéskor. Már fél év eltelt a szakítás óta. Ciki, ha megkérem, hogy küldje el? Nem akarok tőle semmit, találkozni sem.

2021. dec. 9. 13:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de készülj fel rá, hogy nem biztos, hogy fél évig őrizgette egy ilyen elválás után.
2021. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%

Nem ciki, csak nehogy dugás legyen belőle.

Bár, végülis az nem olyan rossz dolog.

2021. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát fél év után lehet, hogy már nincs meg. És emiatt még az is lehet, hogy félre is értené. De próbáld meg, ha annyira fontos cuccok.
2021. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod.Végülis nem ciki, de akkor nagyon nem hiányozhatott egyik sem, ha fél évig fel sem tűnt a hiánya.

Az is lehet, hogy már kidobta.Ha így van, azért ne legyél nagyon mérges.Én biztos nem őrizgetném ennyi ideig.

2021. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Eddig én is úgy voltam vele, hogy ezek csak tárgyak, ezért nem fogom megkeresni. De elég jó cuccok voltak, úh inkább visszakérném.

#2-es - írtam, hogy nem akarok vele találkozni, csak megkérném, hogy küldje el.

2021. dec. 9. 13:28
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
Ez elég kínosan kifogás szagú duma, de hajrá.
2021. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6-os, miért is?
2021. dec. 9. 13:31
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én fél évig tuti nem őrizgettem volna, mert a fene se akarja látni az exe cuccait a házában.


Sőt, valszeg én se tudnék úgy tekinteni azokra a ruhákra, hogy ne az ex jusson róla eszembe.


Ja és tuti nem mennék érte személyesen, inkább a bátyámat, haveromat küldeném el érte, úgy kevés esélye a hisztinek.

2021. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

7 Mert nem létezik olyan ember, aki lemond a számára értékes tulajdonáról, majd fél év múlva jut eszébe visszakérni.Főleg úgy, hogy elküldte a rákba azt, akinek tárolnia kellett volna fél évig.Az is valahol szánalmas, hogy még őt dolgoztatnád, hogy csomagolja be, küldje el, állja a csomagküldés költségét.

Ha neked nem gáz ennyi idő után felkeresni, akkor küldj el a cuccaidért valakit.

De mint említettem, elég nagy rá az esély, hogy már rég kidobta.Ez teljesen reális lenne, kár ezzel őt is kellemetlen helyzetbe hozni és balhézni vele.

2021. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha kidobta, elfogadom, balhézni biztos nem fogok.
2021. dec. 9. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!