Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás smink nélküli arcért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás smink nélküli arcért előfordul?

Figyelt kérdés
Szóval elő szokott fordulni hogy egy férfi először látja meg párját smink nélkül és úgy megdöbben hogy valójában kivel volt eddig hogy szakít?

2021. dec. 10. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem.
2021. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Ez a sminkes dolog elég nagy hülyeség. Oké, a nők néha sminkelik magukat, de a férfiaknak röngenszemük van és a smink alá látnak. Aki ezért szakít az nem ezért szakít, hanem csak ürügy.

Magam részéről soha nem kedveltem azt, ha a nő velem van, akkor sminkelje magát. Jobban szeretem látni a természetes arcát.

2021. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A nők 99,99%-a nem olyan újra festi az arcát, eltakarva az eredetit.

Az ilyen sminkes videókban, ilyen volt ilyen lett, annyi vakolatot raknak fel, ami kamera előtt jól mutata, de a való életben már nem.

2021. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

youtube kivételével én még nem találkoztam olyan nővel aki teljes arcfestést alkalmaz

tehát igen, dob rajta sokat a smink, de alapvetően nem változik meg a külseje nélküle

2021. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy a fentiek írják, én még sosem láttam olyan nőt Magyarországon, aki olyan erősen sminkelt volna, hogy az lényegesen átalakította volna az arcát. Ez csak a közösségi médián létezik, részben azért is, mert az erős smink kamerák előtt még jól mutat, de amint kilépsz vele az utcára, természetes fénybe, vagy közel jön hozzád valaki, rögtön bukta az egész.


Esetleg bulizó fiataloknál, vagy kísérletező kamaszoknál előfordul, meg meleg pasiknál.

2021. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
eleg ostoba lehet az a férfi, ki ilyen miatt szakit. vagy hogy kell ezt elkepzelni? ‘dragam, nem szeretnek tobbet talalkozni veled, mert meglep, hogy te is egy hus-ver ember vagy es van karika a szemed alatt, van egy pici pattanas az alladon es a szad nem rikito piros, amikor reggel felkelsz?’
2021. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Alkalmi kapcsolatban talán , komolyban kicsi a valószínűsége
2021. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
szerintem 20 kiló alapozó teljesen eltudja ferdíteni a valós képet.. Míg egy pasi max a haját zselézi és lemossa még nem okoz egy akkora kinézetbeli torzulást mint a túlzott smink.
2021. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
10%
Ha nem akarsz sminkelni, elég egy kicsivel mélyebb dekoltázs és megoldódik a probléma; senki sem fogja az arcodat bámulni. :-))
2021. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam még ilyenről
2021. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!