Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkedjek vele ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele ezek után?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 évet voltunk együtt......

Csütörtökön szakítottam vele,mert eddigi életem legnagyobb viharában engedte el a kezem...... E hónap elején pótolhatatlan veszeteség ért engem....... elveszítettem az édesanyukámat...... erre ő

ahelyett,hogy velem lenne és osztozna a fájdalmamban a gyászomban,elutazott külföldre ingatlan eladás miatt...... és ha ez még nem lenne elég a temetésen sem lesz ott..... a kérdésem az lenne ,hogyha vissza jön, nyilván el kell mennem hozzá a ruháimért hogyan viselkedjek vele ? Természetesen ezek után szívem szerint emberszámba sem venném.....



#párkapcsolat #temetés #gyász #Édesany elvesztése
2021. dec. 12. 19:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%

Tiltsd mindenhonnan, és a cuccaid postázza!



De nő vagy, tudod mi lesz? Visszajön, kibékültök, és qúr tovább.

2021. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Természetesen tiltottam mindenhonnan ......

Igen nő vagyok! sohasem békülnék ki vele........

2021. dec. 12. 19:58
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de üzleti út,amiböl jó befektetés lehet nem olyannagy bűn utazni, lehet hogy ennél jobb ajánlata nem lesz. A temetés mas dolog, de az ut lehet nem tudta lemondani, én ezért nem szakítottam volna, nem dobhat el mindent, perszepróbaljon meg ott lenni, de egyâltalán nem akkora bün mint beállitottad.
2021. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Meg sem próbálta lemondani.......vagy átteteni...ráadásul tudtuk,tudta,hogy édesanyám napjaim megvannak számolva......
2021. dec. 12. 20:05
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a kapcsolatuk?
2021. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nyáron voltak vitáink...de az utóbbi időben nem volt.... szerény véleményem szerint ha lett is volna vita a tragédiát megelőzően,ezeket akkor is illene félretenni ilyen helyzetekben.....
2021. dec. 12. 20:21
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem ők jóban voltak-e.

Én megbocsátanám a páromnak, mert tudom róla hogy lelki beteg a "halál" témától, retteg az elmúlástól, legszívesebben a saját temetését is kihagyná. Előbb tudnám elvonszolni körülmetélésre mint a temetőbe. Nehezen mutatja ki az érzéseit és nem igazán tud mit kezdeni más gyászával. Ha a te párod is ilyesmi én azért még átgondolnám.

2021. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Természetesen ismerte az édesanyámat és jó volt a kapcsolatuk.....

nem ilyen ...

2021. dec. 12. 20:32
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen volt az én exem is, amikor anyukám tavaly meghalt. Kértem hogy kicsit legyen mellettem, de mindig "közbejött" neki valami. Vagy üzlet vahy a barátokkal csavargott. Engem nagyon mélyen érintett anyu halála, és magamba zuhatam. Utána még a temetés napján is veszekedett velem higy én megváltoztam, és nem foglalkozok az ő gondjaival, és nekem egy ilyen helyzetbe is erősnek kell maradnom.

Nekem már csak ex szerencsére.

Most októberben majdnem apám halt meg, nem sok esély volt hogy lejön a gépről. A mostani párom mindvégig mellettem volt, és segített.

Én a helyedben ha hazajön szóba se állnék vele.

2021. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ezek után szó sem lehet arról,hogy kibéküljek vele......csak annyira félek a költözéstől ....ohatatlan,hogy ne találkozzak vele és tudom,hogy úgyis én leszek a rossz,aki nem értette őt meg.....
2021. dec. 12. 21:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!