Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon bunkó voltam a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó voltam a szakításkor és most nagyon rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt. A szakítás napján amikor este hazaértem (együtt is éltünk már pár hónapja) a barátnőm nekiállt megint veszekedni az iszogatás miatt stb, én meg ideges voltam és mondtam neki, hogy az én pénzem ne ossza be és ha valami nem tetszik, takarodjon haza az anyjához. Aznap este már nem szóltunk egymáshoz. Másnap kora reggel elmentem majd amikor délben hazaértem, eltűnt ő is meg az összes cucca, a macskája is amit ő fogadott be kismacska korában. Akkor azt gondoltam egy kis idő múlva úgyis vissza akar jönni mint egy másik volt barátnőm de azóta lassan egy év telt el.

A haverjaim lesajnálva néznek rám, vannak akik beszóltak, hogy még egy ilyen nőt nem találok (ők mind kedvelték). Nemrég láttam a volt barátnőmet és valahogy sokkal jobban néz ki. Tudok róla, hogy az egyik haverom is kezdeményezett nála, de arról nem tudok hogy lenne-e már kapcsolata.

Felemészt ez az egész hogy hogy viselkedtem, nem becsültem meg eléggé, még többet iszok azóta mert nem vár haza senki. Visszagondolva ő túl jó volt hozzám, csak adott én meg alig viszonoztam pedig szerettem. Még mindig úgy érzem, hogy elsüllyednék a föld alá legszívesebben.

Hogy lépjek túl?

38 éves vagyok, a volt barátnőm 29.



2021. dec. 18. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Barom vagy piát bárhol bármikor kapsz de egy társat nem
2021. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész írásodban egy a lényeg! Az, hogy iszol, és ezért ment tönkre a kapcsolatod is!

Tehát ezen csak és kizárólag úgy tudsz javítani, ha abbahagyod az ivást. Tudom, hogy ez nem könnyű feladat, de azért vannak a szakemberek, hogy segítsenek neked.

Addig amíg piálsz, csak egyre mélyebbre fogsz kerülni lelkileg, és ebből kifolyólag egyre többet fogsz inni. Ez egy ördögi kör!

A volt barátnődnek is szimpatikusabb lennél emberileg, ha azt látná rajtad, hogy összeszedted magad, elmentél egy szakemberhez, tehát tenni akartál a saját egészségedért.

De amíg nem teszel lépéseket, hogy leszokj az alkoholról addig egy nőnek sem fogsz kelleni, kivéve ha a nő is alkoholista.

Úgyhogy nem a csajon kell túllépni első körben, hanem az italozáson!

2021. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy év telt el és most filózol ezen?
2021. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok a hülye. Jól döntött.
2021. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Karácsonykor egyedül leszel kishaver. Az alkohol mindent leépít körülötted. Elveszítesz mindent és nyomorult szrként fogsz meghalni.
2021. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

A kérdést meg kiírta: a 29 éves barátnő.

Nagyon átlátszó.

2021. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt honnan veszed?
2021. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Akkor azt gondoltam egy kis idő múlva úgyis vissza akar jönni mint egy másik volt barátnőm de azóta lassan egy év telt el."


Jaj, ennél a résznél sírva fetrengtem most majdnem a földön a röhögéstől! Köszi. :DDDDDDDDDD


Dehogy komolyat is írjak: 39 évesen nagyon gáz szinten tartasz agyilag, ha számodra ennyiben merül ki a kommunikáció egy kapcsolatban és a konfliktus lerendezése. :D

2022. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem derült ki, hogy tényleg kezdődő alkoholistaként iszogatott vagy a lány hisztizett. De az nagyon gáz, hogy tényleg 1 év után jött a felismerés.
jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!