Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom nem foglalkozik velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem foglalkozik velem. 1 éve házasok vagyunk. És nem is voltunk sehol se azóta. Teljesen ellaposodott a kapcsolatunk csak a szüleivel megyünk pihenni. Nagyon játék függő. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mar mondtam neki illetve jeleztem hogy olyan mintha csak haverok lennénk.szeretem de nem úgy ahogy kellene nem vonzódom hozzá. Persze en is biztos tehetek erről hogy igy alakult de sok bántást kaptam tőle.pl lakast újítunk es folyton Aztmondta hogy inkabb hagyd abba ne segíts csak elbaszod stb stb. Rosszul esik nagyon. A heten voltunk moziba de 3 masban nem kettesben.else akartam menni mert a haverjával csak a játékról beszeltek. 1 e ota nem is beszeltünk kb.

2022. jan. 8. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól választottál te is!
2022. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ideje elvalni... Te nem kapcsolatba vagy hanem dugopajti vagy szamara amikor nem jatszik :)
2022. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
És te mégis vele vagy. Akkor mit sír a szád?
2022. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát..gratulálok. Sok boldogságot. Nyilván semmi nem utalt arra az esküvő előtt, hogy bunkó pöcs, aki semmibe vesz téged. Á, dehogy. Bocs, de nem tudlak sajnálni.
2022. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
100%
Elvett, és ezzel letudta a kötelezőt.
2022. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy telt az utolsó 2 hetem a hazassagban. Kipróbaltam, meddig bírja, hogy nem beszélünk egy szót se. 2 het után közöltem vele, hogy nem varom meg, meddig bírja, el akarok válni, ez nem élet igy. Nem ertette, mi bajom, hiszen milyen jó volt az a kis nyugalom... 3 év hazasság után.
2022. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi alpári paraszt komment van itt... Mi a toszra van a házasság ha az első probléma után azonnal el kell válni. Teljesen agymosott konzumidióta lett itt már mindenki.

Beszélgess el vele komolyan, és a dolgok súlyát hangsúlyozva, hogy ez neked mennyire rossz. Lehet neki fel se tűnik, nem szándékos.

2022. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!