Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kezdjek magammal a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal a szakítás után? Ha eleve elég jól ismerem magam?

Figyelt kérdés

Én szakítottam, mert a barátom bevallotta hogy még nem élte ki magát,nőkre vágyik, ugyanakkor lekűzdi ezt magában és maradna mellettem. Mivel elég jó az önismeretem, egyből kiraktam. Nem akartam megalkudni. Elég sok kérdőjel is a helyére került, amiket toleráltam, megértettem, eltűrtem vele kapcsolatban.

Sokan mondják, szakítás után legyenek új hobbik, menjek ide oda, karrier stb. Rájöttem hogy amúgy a kapcsolat alatt is baromira egyedül voltam, akkor is csináltam minden emberi gondom. Ezután is minden úgy megy mint előtte, sokat eljárkálok, van fasza hobbim stb de akkor mégis mivel enyhítsem majd azt hogy ő már NINCS?

Az speciel eléggé segít, hogy a kapcsolatban nem nagyon vétettem hibát, kb alárendelten lestem a másik igényeit, de az, hogy velem nem foglalkozott, nem szeretett igazán, egy bókot se volt képes kinyögni, az mellékes.

Úgy érzem jó ember voltam a kapcsolatban, sose bántottam, mindenben támogattam, szerettem. Mégis más nőkre vágyik egy ideje (egyébként soha nem jelzett olyan dolgot ami zavarná bennem)


Mit tegyek? Mi fog segíteni így a szakítás után, ha nagyom jó az önismeretem? talán hamarabb is továbblépek? Nagyon érzelmes embertípus vagyok



2022. febr. 7. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg egyedül élni, létezni, mert láthatóan az nem megy.
2022. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
:DDD
2022. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, kell egy kis idő, de nagyon hamar ki fogsz virágozni ezután. Néhány hét és sokkal tisztábban fogod látni az előtted álló lehetőségeket.
2022. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lachesys ***** válasza:
100%
Klisé de az idő segít. Pár het-honap és sokkal jobban leszel. A szakítás mindenkit megvisel és minden normális ember maga alatt van egy ideig. Aztán helyrejossz.
2022. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Élvezd, hogy érzel!

Amit leírtál az egy minimum szociopata tényszerűsége. És tovább is lehetne gondolni.

Nagyon nem érzelmes embert mutat, 3 nap és kihevered!

2022. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy a kapcsolat alatt is baromira egyedül voltam"

Akkor semmi gond. Most legalább már szabad is leszel, és nem alárendelt.

2022. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Adj hálát az égnek hogy nő vagy és kettőt kell jobbra húznod Tinderen egy randihoz, 5-öt kapcsolathoz. Ez pár napi teendőnek elég is
2022. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint mégse jó az őnismereted, mert akkor tudnád mit kezd magaddal!

N29

2022. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

"nem nagyon vétettem hibát, kb alárendelten lestem a másik igényeit,"

Hahaha, ennél nagyobb hibát el sem követhettél volna. Aki lemegy törlőrongyba, azzal úgy is bánnak, ösztönösen.

Neked még nagyon kevés önismereted van.

2022. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Akinek jó az önismerete az szerintem sose mondaná azt főleg nem ennyire hangsúlyosan hogy neki jó az önismerete. Szerintem a grafikon elején vagy a magasban:

[link]

2022. febr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!