Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemnek adtam egy új esélyt,er...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemnek adtam egy új esélyt,erre tegnap szakított,kb hasonló módszerrel mint 2 éve..de hozzá tette lehyünk azért jóban. Ez szerintetek helyes?

Figyelt kérdés

Annyit mondott nincs ideje kb rám,mert még suli,meg lehet dolgozik is talán ha sikerül valami hétvégente. De szerintem azért ez inkabb kifogás... Nem vetném el a 3.félt megint,mert anno is volt. Valahol meg értem,mert fiatal,viszont nagyon drasztikusan "épített" le folyamat pár hét alatt.Szombaton még imádott elvileg stb,vasárnapra meg kb alig alig jelentkezett és onnan folyamat ment le 4 hét alatt. De legyünk jóba mert neki fontos..?!19 éves.

Ami rosszul esik,hogy nem kommunikál ami nála alap probléma ezek szerint még mindig,hanem így jelezget,és oda durrant. Lelke mélyén meg tudnia kell,hogy nem helyes,megint olyat elmarni akit akkor sem kellett volna,ahogy be is ismerte ezt mikor újra békültünk


2022. febr. 22. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Különösebben nem érdekled, eddig se tett a kapcsolatért, most hogy szakított már legálisan nem is kell tennie - viszont ha "jóban maradtok" azért néha megdugna. Kb ennyit jelent.
2022. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam ki,ex barátnő,pár hónapot bírt úgymond magával
2022. febr. 22. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
OK, értem, akkor nem megdugna, de néha összefekhettek, ha épp ráér és nincs más.
2022. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De lehet igaza van abban is,hogy úgy érzi nem stimmel fejben valami nála,de ezt egy két család tagja is mondogatta..:/. Ez a szélsőséges,hirtelen váltás
2022. febr. 22. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus.😂
2022. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!