Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy van az hianyzik, szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hianyzik, szeretem, vele akarok lenni de tudom hogy ugyse lenne jo?

Figyelt kérdés

Hosszu honapok ota szakitottunk, es en meg mindig szeretem, hianyzik es azt kivanom bar tortenne valami hogy ujra egymasra talaljunk egy jobb enunkben, de kozben haragszom ra, magamra, sajat magamat kaoszkent konyvelem el, mert ot jobbnak latom magamnal, sajat magamat pedig kevesnek.

O mar egyutt van valaki massal, ami szinten faj, es ugy tunik sokkal boldogabb mint velem volt, es mikor egyutt voltunk mindig ugy ereztem keves vagyok es mellettem nem lehet az aki lenni akar.

Sokszor ugy erzem nagyon kozel vagyok a dolgok tortenesek megfejtesehez, hogy megertsem mi miert tortenik/tortent, es elengedhessem vagy visszaterhessen.

Akarom is de nem is.

Es van a mondas hogy ha nem tudod hogy mit akarsz csupa olyat kapsz amit nem akartal.

De en mindig ezt a kettosseget ereztem iranta.



#fejlődés #Ujbaratno
2022. márc. 26. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van ez, hogy az eszed tudja már, hogy ez van, tovább kell lépni, de a szíved nem engedi. Ilyenkor rásegíthetsz a feldolgozásra azzal, hogy próbalsz kicsit racionálisan gondolkodni, azt nézni, hogy ebből tanulhatsz, fejlődhetsz, ne azt nézd, hogy hol meg ki rontotta el, hanem te a jövőben hogyan akarod jól csinálni. Ahogy írtad, tudd, hogy mit akarsz.

Adj időt magadnak, éld meg az érzéseidet, de aztán tápászkodj föl és éld tovább az életedet immáron egyel bölcsebben. Mikor először áteltem ilyet, megkaptam én is a közhelyeket, nem tudtam mit csinálni velük :D De idővel rájöttem, hogy ezek miért közhelyek, mert általánosságban megállják a helyüket. Az a nem mindegy, hogyan viszed ezt tovább, az életedet hogyan bedolyásolja. Én pl. elengedtem idővel a haragot, nem általánosítok, megnéztem miben kellég rengeteget fejlődnöm. Ez egy hosszú folyamat, nem évekre, hanem egész életre szóló. De megéri. Mert bár újra bebuktam párkapcsolati téren, de abból is tanultam, nem adtam fel és még tudatosabban még bölcsebben megtaláltam a hozzám való párt. De ezen is dolgoznom kell minden nap, ahogy a párom is megteszi ugyanezt. Sokszor fáradságos és nehéz, főleg a gyógyulós folyamat egyedül, de messze messze megéri, ha kitartóan mész előre :)

2022. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nemigen van más választásod, mint hogy elengeded magadban, hiszen bármi is volt a valódi oka a szakításotoknak, azt te is többé-kevésbé elismered, hogy a kapcsolatotok maga életképtelen volt. Kár előltetni, kár reménykedni. Az elengedés pedig gyakran egy évig is eltart, s ezen a lelki folyamaton kell végighaladnod, máskülönben a ragaszkodásból származó szenvedés lesz az életed meghatározója. Ne légy türelmetlen magadhoz. Ha egy év után sem sikerül az elengedés, fordulj pszichológushoz.
2022. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka? Te vagy a nő vagy a férfi? Én azt mondom, hogy ha több hónap után is ennyire hiányzik, akkor ott még van szeretet, éppen ezért én megpróbálnám felvenni vele a kapcsolatot, és beszélni vele, mert abból sokminden kiderül. Lehet, élőben már azt éreznéd, nem akarod, az is lehet, hogy legszívesebben egyből nekiesnél. Azt honnan tudod, hogy együtt van mással és boldogabb? Ebben ne legyél biztos. Lehet ő is ugyanúgy szenved.
2022. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" ot jobbnak latom magamnal, sajat magamat pedig kevesnek."

Miért lett volna ő jobb?


Most már mással van és boldog, jól van ez így.

Majd te is megtalálod, aki mellett nem érzed kevesebbnek magadat, és akivel boldog leszel.

2022. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? Meg milyen gyakran látod? MEnnyi ideig voltatok együtt? Te a srác vagy?
2022. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!