Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma reggel volt barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel volt barátnőmmel egy buszon utaztunk városba,oda is jött érdeklődni mi van velem,normálisan válaszoltam. Mondott egy olyat,hogy nála sötétség van bent. Most ezt miért/mire mondta?Nem igazán fejtette ki,csak annyit,hogy nem ért sok mindent.

Figyelt kérdés

Ki lépett a kapcsolatunkból,nem haragosan meg semmi okot se mondott sajnos(tanulást mondta ha ez ok),én se haragszom rá( lehet kellenne vagy nemtudom).De folyamat azt érezni,hogy nem tud el engedni még mindig,sok olyan dolgot mond ami fura,hogy hol emleget engem egy két szituációban ahol volt a helyszínen

ami velem történt meg, amit el is mesélt.Meg nagyon jó kedvűen beszél,köszönt. Viszont tudom van egy hát.. kapcsolat féléje nem régiben,szóval nemtudom igazából tőlem mit vár én tiszteletben tartom.

Összeségében nagyon egy türelmes,higgadt vagyok,hangom se emeltem rá szakítasát is helyén kezelem. Most nemtom.. össze van zavarodva ?


2022. ápr. 8. 20:43
 1/8 Laylah ***** válasza:
Nem feltétlen veled kapcsolatban értette.
2022. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valahol...szerintem de,mert kérdésként magának szegezte,hogy miért is kellett neki elhagynia?

Ha ő nem tudja,akkor én aztán végképp nem

2022. ápr. 9. 13:58
 3/8 Laylah ***** válasza:
Ha úgy gondolod, jobban tudod a választ, akkor felesleges volt kérdést kiírni. :)
2022. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsii.Közben mindig gondolkodok,hogy miket mondott,vagy hogy viselkedik mikor beszél hozzám.Szeretem az a baj... De hogy a nyavajában van ez ilyenkor...mikor ő "bánt" meg
2022. ápr. 9. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami volt, elmúlt. Vagy nem? Te mit szeretnél?
2022. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az agyam azt mondja el kell engedni,de mélyebben meg mást, mert valamit meg szerettem benne ami nemtudom mi az.Rajta is sok mindenben érezni,hogy nem tudja ezt el engedni ahogy ezt gondolta,erre néha utalt is Viszont ami nehéz picit,hogy most össze jött hirtelenbe valakivel ami most nemtudom mire jó neki. Összesen olyan ez benne,mintha nem tudná mit is szeretne,de tudja milyen vagyok,voltam vele,és most semmi egoból,de nem érdemeltem meg ezt,talán leg mélyen ezt ő magának be ismeri
2022. ápr. 10. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh de nagyon zavarosan írtál, meg már 4 hónap is eltelt a kérdésed óta. Hogy áll most a helyzet? A szakítás után van némi puffer idő, amíg egyik fél sem tudja, hogyan tovább. Aztán ebből a helyzetből szépen lassan illik tovább lépni. Valakinek könnyen, valakinek nehezebben megy. Így leírva inkább csak voltatok egymás mellett, mint tényleges szerelem lett volna. Ha utóbbi volt, akkor meg nem szabad elengedni egymást. De sok a bizonytalanság a szavaidban, az meg sosem jó jel!
2022. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7#:

azóta csend van igazából,bár pár napja írt egy képemmel kapcsolatban poénosan privátban,vissza válaszoltam de így ennyi.

Most már kicsit át értékeltem magamba a dolgokat,jobb így. Rajtam nem múlt semmi ,ő mit érzet rossznak passz vagy mi zajlik a fejében,azt tudom hogy azóta a 3.srácnál tart,gondolom próbálkozik kivel milyen mindenhogy.

2022. aug. 27. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!