Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most nem értem a helyzetet...V...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem értem a helyzetet...Véleményeznétek?

Figyelt kérdés

Egy borzalmas kapcsolatban éltem évekig. A barátom egy évig nem is dolgozott, utàna is csak ilyen tingli tangli munkákat vállalt.

Két éve már le sem feküdtünk egymással, piázni is szokott.

Rendesen olyan már mintha a gyerekem lenne.

És megismertem az egyik haverját, aki magas jóképű teljesen önálló.

Mikor először lefeküdtem vele nem akartam elhinni hogy ilyen van.

A szerény mosolya egy vad és szenvedélyes állatot takart.

Minden kívánságomat teljesítette én is az övéit.

Teljesen bele szerelmesedtem idővel és felhoztam neki, hogy mi lenne ha nem csak szeretőnk lennénk?

Őrült neki, de azt mondta szabaduljak meg a parazita naplopó palimtól előbb.

Megtörtént. Vegre elég erőt éreztem magamban és mindenestől kivágtam a lakásomból.

Mikor felhívtam és elmondtam neki annyit mondott-ügyi vagy...

Aztán este talalkoztunk és rákérdeztem hogy akkor most mi lesz?

Ő meg kérdezte, hogy mivel mi lesz? Játszotta a hülyét, majd elmosolyodott és ezt mondta-

Hálásnak kellene lenned.

Most, hogy újra szabad lettél, kaptál egy új esélyt az élettől. Gondold azt hogy a képemben egy angyal jött el hozzád aki megadta a kezdő lökést egy teljesebb élethez.

De ennek az életnek én nem leszek a része.

Örülök hogy megismertelek-aztán megcsókolt és elment...


2022. ápr. 16. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép történet.

Szabad vagy!!

2022. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ezt mégis mikor álmodtad? A fogtündér nem létezik, mint ahogy a mikulás sem, csak szólok!
2022. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
win-win szituáció
2022. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tul jó pasik azok általában másokhoz is túl jól, értenek a nőkhöz. Azaz számtalan csaja lehet es barmikor szerez is ha akar.


Plusz altalában azok vadásznak foglalt nőkre akik csak numerákat akarnak, mást nem.


Tanulopénz volt.

2022. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*másokhoz is túl jók
2022. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bázisolt
2022. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!