Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha együtt éltem egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltem egy férfival több éven keresztül és nyert a lottón, majd utána szakítani akar velem, akkor kaphatok ebből a nyereményből én is?

Figyelt kérdés

4 évet éltem vele.28 éves vagyok, pasi 40.Mindketten dolgozunk.Csak itt laktam nála, de nem voltunk hivatalosan élettársak.

Mindig lottózott, többször volt neki 5 és 6 lottón 4-es és 5-ös találata.

pár hónapja a skandinávon telibetalálta.

Utána megváltozott, folyton veszekedtünk.Majd mikor megkapta a lovét közölte hogy szakít velem, költözzek el.

Ez így teljesen normális?

kirakhat csak így,ennyivel?


2022. ápr. 21. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Persze, nincs közöd a pénzhez. És ha van egy kis eszed, akkor már a hét végén elcuccolsz és elfelejted a pasit.
2022. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha papíron nem vagytok házasok, nincs gyerek vagy közös vagyon,akkor igen, kirakhat. Mész vissza anyuhoz lakni.
2022. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem, hogy milyen indittatásból akarsz te ebből a pénzből? Nincs neked becsületed, gerinced, méltóságod?
2022. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Írjatok má valami biztatót,mert szégyen hogy 4 év után csak így kirak.

Mit lehet ilyen esetben csinálni?

2022. ápr. 21. 22:00
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Összepakolni és távozni.
2022. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Húzd meg magad, legyél szerény, ne kérj semmit, ne követelőzz. Legyél nagyon kedves vele.


Vagy:


Szakíts vele te előbb.

2022. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az élettársak önálló vagyonszerzők. Semmi nem jár neked. Nem voltatok házasok.
2022. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
#4: semmit nem tudsz csinálni. Még csak házasok sem voltatok, gyerek sincs. Ennyi volt. Lépj tovább. 4 év meg azért nem olyan hatalmas idő,
2022. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Tiszta idegben vagyok napok óta.

Nem akarom elhinni, hogy így ér véget 4 év szerelem.

2022. ápr. 21. 22:06
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Az élettársak a vagyonszaporulatból a szerzésben való közreműködésük arányában igényelhetnek részesedést."


A te közreműködésed az ő lottónyereményéhez kerek nulla.

2022. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!