Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem(nő)össze jött egy hapsiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem(nő)össze jött egy hapsival,de ő rám gondol állítása szerint.Nemtudom mennyire helyén való ,meg mit mondjak most erre, oké? Meg szólalni se tudtam.

Figyelt kérdés

Pár napja a sors/ balszerencse valahogy úgy hozza,hogy időnként összefut velem elv."véletlen",

De olyanokat meg mond olyankor,hogy valakin látott valami ruhát az utcán,és eszébe jutottam,hogy ilyen van nekem is,meg a poénjaim ahogy szoktam hülyéskedni meg ilyesmi,hajam ki hullik...Részemről nincs harag felé,de nem esett jól amit csinált. Meg hogy nem túl boldog,mondom hát.. majd jön másik,jobb.


2022. ápr. 23. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek beugrik neha az exe
2022. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
A nők mindig leragadnak valamelyik exnél. Az aktuálisat meg azzal büntetik, hogy bezzeg ki miben mennyivel jobb volt nála.
2022. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a vicces, aki rád gondol az mással dug, aki meg elvileg le se szar az törődik veled a legjobban, kész vicc az élet.
2022. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3# ugyan ez van bennem. Baszki mással fekszik le meg,velem neg itt nemtudom mit csinál.És ő maga mesél hol jutottam neki eszébe apró dolgokról. Most azt várja,hogy ugorljak a nyakába? Mert túl kedves,meg vidám ha lát és beszél is velem
2022. ápr. 23. 11:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Női logika. Ugyanez amikor azokat utasítják vissza, akiket rendesnek tartanak és azokkal fekszenek le, akiket csak szidni tudnak.
2022. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha van lelkiismerete,és elő törnek benne a mély érzések,akkor ezt magában kell tudnia,hogy butaság volt.
2022. ápr. 23. 11:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj jó hát azzal sztem minden pasinak kivan a töke, hogy egyszer ez nagyon aranyos tőled, basztatod az tök oké, amikor meg a lelkedet kiteszed érte akkor meg még ki vagy osztva kb xD
2022. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7# amúgy igen :D.Amióta fa pofát felvettem,meg közömbös vagyok azóta ilyen.
2022. ápr. 23. 12:05
 9/16 anonim ***** válasza:
8. Tudom, mikor nem akarsz semmit a csajtól ír he feszt, aztán rájössz, hogy van 1 rakat közös dolgotok és a végén rájössz, hogy úgy offolnak, hogy te biztosra mentél már.
2022. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8# gondolom mindenki úgy van vele,hogy ha közlik vége akkor vége,eleget teszel kérésének. Erre egyszer csak felbukkan ilyesmikkel,és nézel mi van
2022. ápr. 23. 12:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!