Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, Férfiak! Ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Ha azért szakítanának veletek mert kicsi a péniszetek, a szakító fél ezt mondja el vagy találjon ki valami mást?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 08:19
A kérdező szavazást indított:
Megérdemlem az igazat
Én a kegyes hazugságnak jobban örülnék
38 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Az igazat
2022. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

Ez már a bdsm előszobája hogy elvezitek ha megaláz titeket egy nő.


Én nem tudom ebbe beleélni magam, de úgy vélem hogy nem szeretném ha olyan miatt kritizálna meg amiről nem tehetek

2022. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
#2 Az igazság a bdsm előszobába? Mi van?
2022. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
*előszobája
2022. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Nőként írom, hogy találj ki mást. Egyszerűbb. Valóban nem tehet róla, és a többség egyáltalán nem kíváncsi az igazságra. A végén még magából kikelve ordít és téged mond el mindennek.
2022. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Noren1989 ***** válasza:
31%
Ha már ez is kicsi neki, akkor inkább hazudjon...
2022. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

“A végén még magából kikelve ordít és téged mond el mindennek.”


Akkor most az a baj, hogy megbántod, vagy a saját egódat félted (nehogy leszóljon)?

2022. ápr. 24. 08:45
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Èn csak simán eltünnèk, nem mondanèk neki semmit.
2022. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

#7: Mindkettő. Miért baj, ha szempont, hogy a férfi ne legyen hirtelen agresszív? Aztán lehet, hogy nem mindenki frusztrált ennyire a mérete miatt és csak nekem nem volt szerencsém.

Mondjuk ha telefonon vagy üzenetben szakít, akkor nem érdekes.

2022. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Akármilyen is a kapcsolat, azért az alap elvárás, hogy a felek legyenek őszinték egymással. (Máskülönben nincs értelme.)

Ha egy csaj csak azért akarna velem szakítani, mert nem vagyok neki "elég", de amúgy meg minden más jó lenne neki, akkor azt a választ adnám neki, hogy: Bocsi, de úgy tűnik, hogy csak ennyit érdemelsz... :,D

2022. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!