Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van rá esély, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egyszer még együtt leszünk? Volt már hasonló helyzetetek, esetleg olyan akinek sikerült újra kezdenie az exével?

Figyelt kérdés

Most már 10 hónapja, hogy szakítottunk, de valahogy még mindig azt érzem, hogy vele volt az igazi, vele voltam teljes. Az elmúlt 10 hónapban én már mindent próbáltam, cukin küzdeni, hanyagolni, tovább lépni, más lányokkal ismerkedni, volt jó pár randim, egy futó kapcsolat is kialakult. Mégis valahogy mindig oda jutok ki, hogy ő hiányzik.


Több mint 2 évig voltunk együtt.


Magában a kapcsolatban túl nagy hibák szerintem nem voltak, legalábbis olyanok amiket ne lehetett volna megoldani, vagy egy újra kezdésnél ne lehetne kijavitani, biztos, hogy nem.


Komoly önvizsgálatot tartottam szakítás után, úgy érzem tisztában vagyok a hibaimmal, és a jövőben már nem követném el őket.


Legnagyobb hiba talán az volt, hogy mind a ketten kicsit önfejűek vagyunk, és nem voltunk kompromisszum készek.


Nagyon hirtelen szakított, s végül ilyen tipikus sablon szöveggel, hogy jobbat érdemlek stb.


Később megtudtam, hogy úgy érezte elaposodott a kapcsolat, sokkalta a veszekedést, és nem érezte már azt a nagy szerelmet, kicsit élni akar. Szabadnak érezni magát.


Igen ebből az élni akar dologból, nekem is egyből a pasizás jutott az eszembe, de ez alatt a 10 hónap alatt legjobb tudomásom szerint, semmi kirívó esete nem volt.


Nagy valószínűséggel megijedt az egésztől, én valóban ellaposodtam, és majdnemhogy kész tények elé állítottam, hogy veszünk egy lakást, stb. Így vissza gondolva tényleg rémisztő lehetett egy 21 éves lánynak, hogy elvan tervezve az élete, miközben a barátnői egyetemre mennek buliznak stb.


A legnagyobb hiba a békülés képletében az, hogy letiltott mindenhonnan, mondván, hogy jobb ha nem beszélünk, mert tudja, hogy én félre érteném, és nem akar gyötörni. Valamilyen szinten tudom, hogy megviselte őt is.


+ Hiba a dolgoban, hogy decemberben egy görbe hétvégén, ittasan küldtem neki pár sms-t ebből az lett, hogy az egyik rokona felkerett, hogy ne zaklassam... azóta nem is kerestem...


26/F


2022. ápr. 24. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs miből gondolod, hogy őt is megviselte. Inkább úgy tűnik, hogy továbblépett és neked is ezt kellene tenned.

Az újrakezdéshez két ember kell.

2022. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben nincs semmi esélye annak hogy újra kezdjétek. Ezt csak te akarod úgy látom. Ő tovább lépett neked is azt kéne.
2022. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább, nekem úgy tűnik ő már elengedett téged. Már eleve abból látni, hogy pár sms miatt a rokona kért meg, ne zaklasd őt. Sza r érzés tudom, de amíg rajta kattogsz nem is fogsz tudni tovább lépni
2022. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, lepj tovabb.
2022. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az csak a te fejedben élő kép, hogy neki rossz nélküled. Ha az lenne, most is egy csónakban eveznétek, de nem kellesz többé... Sajnos ezt el kell fogadni a lelki fájdalmaid ellenére is.

Nézd úgy, hogy valami jobbat szán a Sors mindkettőtöknek.


Egyébként van hasonló exem, tavaly óta a volt felesége körül pedálozik, bár csak érdekből csinálja. Pálcát tör mások felett, miközben pont ő az, aki írogat, hívogat, válaszokat vár egy olyan nőtől, akit beletaposott a földbe. Nem veszi észre, hogy abból az edényből már nem fog enni, amibe trágyát főzött... Kicsit szánalmas szerintem.

2022. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak megsúgom, hogy ő már rég túllépett rajtad, és esze ágában nincsen tervezni veled.


Letiltott, mert szánalmas a vergődésed, és egyáltalán nem kíváncsi rád, és megértem, amiért rád küldte a rokonát, mert képtelen vagy leállni és leszállni róla.

2022. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!