Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 8évig volt szeretöm szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8évig volt szeretöm szakítottam vele!nem szeretne elengedni folytatni szeretné érez valamit írántam ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 10:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

Akkor ez el is dőlt. Mindketten átvertek egy-egy embert , és mindketten hatalmasat sérültök, ha vége lesz. Téged még el is könyvel a környezeted ribinek, ha bármi kiderül.


Mindegy mit érez, ennek nem lesz jó vége.


F, 42

2022. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
20 év a korkülönbség, csak az ágyban akar téged 😂
2022. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
8 év szeretői viszony elég ciki szerintem. Midig csak másodiknak lenni... Én is szeretőjevoltam egy nálam 12 évvel idősebb pasinak. Kb 3 hónapig. Utána szakított az élettársával és összeköltöztünk.
2022. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mik nem is úgy jöttünk össze hogy komolyab lesz csak így alakult sokszor kérdezte tölem hogy én össze költöznék vele.de montam neki hogy nem mert túl idős hozzám! De kb 100szor szakítottam vele de mindig kibékültünk hívot,írt, erre kocsikázik napi szinten hogy hátha kint látt ,letiltotam mégis keress
2022. ápr. 26. 13:35
 15/25 A kérdező kommentje:
Sokszor mondtam neki hogy foglalkozon a baratnöjével mik meg felejtsük el egymást mert enek nincs értelme.szerinte se jó ez így de nem tudja tulteni rajtam magát azt mondja hogy nem tud elfelejteni hiába Ö is akkarja de nem megy neki és nem bírja ki hogy ne keressen
2022. ápr. 26. 13:55
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

14-es Mikor fogsz felnőni? Az életedet te irányítod!

Ha 100x nem engedted volna vissza az életedbe már rég túl lennél rajta. Az első alkalommal nem merült fel, hogy érez -e valamit irántad?

Ha szerelmes vagy belé, akkor miért nem jöttetek eddig össze, ha mindketten ezt akarjátok? Ha túl idős hozzád, akkor meg felejtsd el, tiltsd le mindenhol, és ne nézegesd, hogy merre kanyarodik a kocsijával, és főleg ne menj vissza hozzá, ha nem akarsz.

Minden amit műveltek nektek is megalázó, és a párjaitoknak meg végképp, ők biztosan nem ezt éremlik!

2022. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16-os igazad van! Csak nagyon nehéz nemet mondani mindig ugyan abba hibába esek pedig tudom hogy nem helyes meg több nem lehet köztünk csak így se jó ha nincs akkor meg hiányzik!
2022. ápr. 26. 14:16
 18/25 A kérdező kommentje:
11-es mire érteted hogy rossz vége lesz ?
2022. ápr. 27. 18:22
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

"sokszor kérdezte tölem hogy én össze költöznék vele"

Nem lakik együtt a barátnőjével?

Miért szakítasz, ha mindig megint összejöttök?

Te mit szeretnél?

2022. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19-es nem laknak együtt külön élnek csak este vannak együtt alusznak
2022. ápr. 29. 18:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!