Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő mire javul a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire javul a helyzet?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok túl egy szakításon. 5 évig tartott a kapcsolat. Elég vihatos volt, több szünettel. 1 év után egyátalán nem érzem magam jobban lelkileg. Ugyanúgy gondolok rá. Több fiúval is beszélgettem azóta, de amikor komolyra fordult volna inkább visszaléptem, mert nem vagyok még túl az exen. Mikor lesz jobb a helyzet?

2022. máj. 12. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz aki erdekel
2022. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd szerelmes leszel.

Ha tudsz szerelmes lenni.

Na akkor biztosan készen állsz egy új kapcsolatra

2022. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lassan jobb lesz. Lecseng a gyász és megkönyebbűl a szív. Mindketten találtok valakit ami az esélyét is elfeledteti a közös jövőnek.

Kitartás

2022. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még 1 vagy 2 év. Ennyi általában elég.
2022. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!