Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Munkahelyi kapcsolat...szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat...szakítás?

Figyelt kérdés

Fél éve nézegettem őt mire vette a lapot és odajött hozzám. Ő egy nagyon jó pasi és a személyisege is érdekes számomra.

Vagány módon odajött hozzám számot is csereltünk. Esténként beszèltünk messengeren mindig, de amikor felhozta hogy menjünk el együtt valahova..nem tudtam igen mondani.

A lényeg hogy megunta 4 hét után ami ma eljutott arra a szintre hogy tegnap jött szembe én köszöntem neki, mire bólintott és elnézett másfelé...

Ma pedig mikor mentem be az étkezőbe ott ült egy lánnyal és nevetgélve kvztak.


Ilyen miatt nem szeretnék munkahelyet váltani de nagyon megalázónak éreztem a helyzetet. Nem vagyunk közvetlen munkatarsak de napi szinten összefutunk. Te hogyan kezelnéd ezt?


2022. máj. 13. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy ismerkedtetek beszélgettetek majd ő elhívott randira (próbálta komolyabbra fűzni a viszonyt) te nemet mondtál erre ő feladta az ismerkedést és más nővel is szóbalállt?

Neked is megvolt a lehtőség csak nem éltek vele.

2022. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

B+, ha fél éve nézegetted, 4 hétig írogattatok, akkor miért derogált randizni vele?

Nincs ebben megalázó, elutasítottad, ő nem teper tovább. Nyilván a lánnyal semmi nincs köztük, érthetetlen, hogy miért vagy féltékeny, ha nem érdekel. Nem kell ezt kezelni, hülye voltál, így jártál.

Ha nagyon jófej akarok lenni, akkor magyarázd meg neki, hogy miért mondtál nemet, kérj miatta bocsánatot, és hívd el valahova, ha szeretnél tőle valamit. Amennyiben nem, akkor ne önérzeteskedj, pont elég, ha legközelebb nem köszönsz előre.

2022. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nők...miért olyan nehéz felfogni az ismerkedés egyik legfontosabb ALAP szabályát: "HÁZINYÚLRA NEM LÖVÜNK!" ?
2022. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy, már ne haragudj
2022. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva nem.


Nálatok főleg nem, mert nem volt semmilyen kapcsolat. Te kihátráltál, amikor ő közeledett.

Ebbe semmi megalázó sincs. Te elutasítottad, ő tovább éli az életét. Mindenki a helyén van.

2022. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felmerült bennem, hogy normális vagy - e. Ám ez csak költői kérdés...
2022. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!