Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igazam van, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés

A(z ex?) párom bevallása szerint nagyon szeret engem, és ezt érzem is.

De sajnos időről időre mindig valamivel belém köt, és azon a témán napokig képes lovagolni, amivel már az őrületbe kerget.

Allitasa szerint sosem volt még szerelmes, és most az (igen, minden jel arra mutat, hogy ez így is van, és ebben semmi baj se lenne). Csak az összes vita a féltékenysége miatt van, amit ő tagad, néha beismer.

A kiinduló okok: vannak férfi barátaim akikkel szoktam hébe-hóba chatelni, sose találkoznunk, egyik se akar semmit tőlem, mutattam is neki a chatet, ezek tényleg olyan barátok, akik ha lenne alkalmuk, se akarnának semmit tőlem.

Illetve volt egy eset, az egyik exem minden áron meg akarta látogatni a családomat (amyumat, és persze engem), és látni akarta az új házat, amit vettem. Senki se kedveli a fickót, én se, ezerszer visszautasítottam a látogatását, de erősködött pofátlanul, és akkor is jött volna, amikor én otthon se voltam. Anyum kérésére a végén belementem, hogy látogasson meg (teljesen az exem nyomult, én egy büdös szóval se hívtam). Akkorra "iktattam be" ezt a látogatást, amikor a párom is ott volt velem (nem élünk (még? már?) együtt). Azért szerettem volna így alakítani, hogy az exem lássa, hogy van egy komoly kapcsolatom, szóval semmi esélye, hogy nyomuljon.

A páromnak ez a látogatás előtt említettem (foghegyről) egyszer, hogy én ezzel az illetővel jártam. De ő nem emlékszik, lehazugoz, és ez nagyon fáj.

Azt szerettem volna, ha ő, mint a párom, támogat ebben az egészben.

Ehelyett az lett belőle, hogy azóta azzal csesztet, erre nincs szebb szó, hogy én hogy megaláztam, mert egy asztalhoz ültettem az exemmel,akiről ő nem is tudta, hogy az exem (nem figyelt, amikor mondtam?).

Hogy ezt ő meg akarta beszélni, azzal nem is lenne baj, neki is eshet rosszul akármi.

De az már borzasztó, hogy napi szinten hozza fel, meg aztán amikor elmegy egy irányba a beszélgetés, akkor elkezd sértegetni, hogy az én b.szótársam, szóval van sértő szó is, szépen is és csúnyán is próbáltam neki mondani, hogy ezt ne tegye, és hogy álljon már le, én nem érzem magam hibásnak, hogy ez az idióta odajött, de hogy én miért tartom vele a kapcsolatot (talán mert az egész családját gyerekkorom óta ismerem, és a húga a legjobb barátnőm), miért válaszolok neki (évente három-négyszer ha ír whatsappon), és megy a bántás, sértegetés.

Én meg már nem bírom ezt hetek óta, ilyenkor minden előjön, az a két férfi barátom is, akik online vannak, akkor azzal sérteget, hogy nekem két életem van, meg nekem virtuális életem van, és én őt nem is szeretem, ez nem igaz, de ebből a napi szinten való cseszegetésből mindig ugyanaz miatt már nagyon elegem van.

Szóval szakítottam vele, pedig nagyon jó vele... Minden.

Utóiratként megemlíteném, hogy távkapxsolatban vagyunk, mert én külföldön dolgozok, és őt még köti a szerződése kb egy évig még.

Azt hittem, ki fogjuk bírni....

Továbbá 45 vagyok, ő 47, szóval nem áll az agyam pasizásra egyáltalán, sőt igazság szerint sose voltam az a férfifaló, de szerinte engem minden férfi le akar fektetni, mert hogy én milyen szép vagyok (max voltam).

Szóval nem tudom eldönteni,jól tettem, hogy szakítottam?

Én tényleg nem érzem magam hibásnak....



2022. máj. 22. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, mindig lenne egy témája, amire rákattan, és nem ereszti.

Az viszont tényleg érthetetlen, hogy az exed minek engedted a lakásodba, ha nem akartad, és ezt minimum nem foghegyről kellett volna neki megemlíteni, finoman szólva is megaláztad ezzel.

2022. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Már nem azért de azt hittem valami tini idi**ta lehetsz.....elmegy hozzátok az exed és tartod vele a kapcsolatot holott elvileg nem vagy rá egyáltalán kíváncsi. Gondolod ezek után elhiszi hogy neked az online pasik csak a barátaid? Így én sem hinném el.
2022. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Ertelmes ember az exszel nem tart kapcsolatot. Ez a lenyeg. Innen ered a problema.

Rendorsegen kell feljelentest tenni zaklatasert,nem meghivni a hazba…


En a pasid helyenen szakitottam volna.

N/40

2022. máj. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a hármassal. Ha az exnek nincs hátsó szándéka , akkor lehet barátság , ha van akkor nem. Ezt neked kell érezned , hogy akart-e az exed valamit. De a leírtak alapján akart tőled még valamit szóval én hanyagoltam volna. Egyébként meg felnőtt értelmes emberi nem hisztizik így mint a párod. Szerintem jól tetted. 45 vagy , ez már nem tini szint.
2022. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!