Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen indokokkal szakítottál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokokkal szakítottál már? Veletek milyen indokokkal szakítottak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt a szerelem.


Szakítottak velem azért is mert másba volt szerelmes az illető és én csak arra kellettem neki hogy el felejtse.

2022. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte soha nem indokoltak. Simán megcsaltak csak, lesz.rva azt is, hogy mit szólok ehhez.


Egy két exem mondott csak vmit.

Pl egyik: elkoltoznek a szuleivel es a távkapcsolat nem kapcsolat, el kell válnunk, majd találni fogok mást, ne sírjak.(tinikapcsolat volt 2 év)

Aztan ő öngyilkosságot kísérelt meg, elég durván, valóban meg akart halni.


Másik mivel nem tudtam a haverjai közé meg az eletébe beilleszkedni es kiközösítettek, egyszeruen annyit mondott hogy csalódott bennem, már tudja kivel van együtt. Ebben a mondatában tenyleg volt szomorusag, tenyleg egy képe tört össze benne rola.. Attol a ponttól már csak szórakozott velem, míg le nem csukták.


Harmadik megcsalással vádolt meg (állandoan mellettem flörtölt, talonokat tartott, ez mellett betegesen volt rám féltékeny, allandoan engem akart r.bancnak kihozni akiben nem lehet bízni, egy vacsoránál ugy betelt a pohár mindkettonkben hogy kimondtuk hogy hagyjuk egymást a p.csába, de még azért húztuk. De nekem ott vége volt. De ő nem jelentette be senkinek (szülők haverok stb)

Elkezdtem ismerkedni, kapta az infot hogy egy pasival látnak, es na ekkor jelentette be mindenkinek hogy szakitunk MERT en megcsaltam.

Azota is tartja hogy szerinte még mindig egyutt lennénk ha en nem pasizom akkor. Na hagyjuk már..

2022. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

- Bizonyíthatóan megcsaltak.

- Nem vállaltak fel.

2022. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

En olyan indokokkal szakitottam eddog hogy elmult a szerelem(mert a baratomrol kiderult hogy bi es megundorodtam tole de ugyis tagadta volna igy nem mentem bele ebbe a beszelgetesbe de gisztustalan homi dolgokat is kért volna tőlem az ágyban. Azota 10 év eltelt elmondtam ezt neki hogy mit akart tolem szexben hogy ez nekem nem fért bele, erre letagadja)


Masiknak azzal indokoltam hogy amiért leredukált engem szexkapcsolatra kidobom. Ezt mindta is. Szakitas utan ő is tagadta ezt a kijelentését. De amugy olyanná ia tette pedig a kapcsolatunkat hiába kértem semmit nem adott bele betelt a pohár. Utolag hiába hazudozik nekem a gyökér.


A jelenleginek azt fogom mondani hogy nem latom azt, hogy megoldhatok lennenek a problémák. Rajta voltam pedig a megoldáson.(most ezt mutatom neki hogy megoldasok utan megyek)de valojában azert dobom mert nárcisztikus, soha a büdös eletben nem fog megváltozni. Aláírom, próbált és változott is erőn felül már, de attol még súlyos hibákat elkövet, olyanokat amik nekem egy az egyben szakítóok.

2022. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor szakítottak velem.

Az elsővel nagyon más irányba változunk, már nem volt jó a kapcsolat.

A második az exet akarta velem feledtetni.

A harmadiknak meg az első barátnője voltam, aztán amikor meghoztam az önbizalmat (és segítettem megoldani a merevedési gondjait), elhagyott.

Ez utóbbi fajt a legjobban, mert öt szerettem a leginkább.

2022. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
még a kapcsolat elején voltunk és ő szeretett volna gyereket. Mivel már 40 fölött volt, nem várhatott, viszont én erre nem álltam készen. Nem akartam tőle elvenni ezt a lehetőséget, ezért úgy gondoltam inkább szakítok és majd talál mást, aki bevállalja.
2022. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült h dtogozik
2022. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szakítottak velem, mert fiatal voltam s még nem akartam gyereket.

Aztán csak én szakítottam.

Okok:

-megcsalás

-anyuci cicijén ragadás

-túl ragaszkodás

-külföldre utazott

-anyagi helyzetemre hajtott

-túl nagy adóságot szerzett, majd amikor összejött velem, együtt akarta kifizetni

-csak az ő élete volt fontos

-nárcisztikus volt, de ő volt a legjobb a sexben életem során. Nehéz volt kilépni ez miatt

-kiderült h drogozik

-kiderült h hazudgált


Ennyi jutott eszembe hirtelen

2022. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért raktam ki az első barátom, mert bevallotta hogy elkezdett más nőkre vágyni (előtte annyit pakoltam a kapcsolatba, lestem a kívánágait, de az enyémek le voltak szrva)

Természetesen szakítani nem akart, sőt, még szünetet akart. Kvázi rámterhelte annak a felelősségét hogy én mondjam ki.

Ki is mondtam, repítettem ahogy csak lehet. 1-2 cuccom nála maradt, nagy puffogásra eljuttatta nekem, persze engem beállítva bunkónak


Nem is tudom melyik volt a rosszabb: a tény hogy nem szeretett, vagy az , hogy én annyira jó voltam hozzá és ezt kaptam tőle


Egyébként a mai napig örülök hogy kiraktam, nem ő volt az igazi. Azóta se tudok róla semmit

2022. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás: X év és gyerekek után rájött, hogy nem én vagyok az igazi. Másodvirágzás... :)
2022. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!