Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakíthatnék a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakíthatnék a párommal?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. A bérleti szerződés még 6 hónapig kötelez minket, ha előbb felbontja valamelyikünk ki kell fizetnie a maradék 6 hónap bérleti díját. Nagyon sokat tettem azért hogy működjön, de már szeretnék egy nyugodtabb kapcsolatot. Mindenbe beleköt, én a barátnőimmel nem mehetek el koktélozni, de ő más nőkkel simán elmegy inni. Depressziós volt sokáig, most is gyógyszert szed rá, de ha elfelejti bevenni nagyon csúnyán bánik velem, és azt hajtogatja hogy öngyilkos akar lenni. Sokszor, amikor próbálom vele megbeszélni a problémákat bezárkózik, meg megsértődik hogy ő nem elég jó nekem. Olyan is volt már többször, hogy én úgy tudtam ott alszik a legjobb haverjánál, játszanak, közben meg 2 másik csajjal iszogattak. Nem szólt róla, nem hívott. Szeretnék végre véget vetni ennek a kapcsolatnak. Ti hogy tudtatok szakítani egy hosszú kapcsolat után?

2022. jún. 15. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést E/2 személyben fogalmazod meg és elé tárod.
2022. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen közlöd vele, hogy számodra vége és szeretnéd, ha elköltözne és fizeted egyedül a fennmaradó bérleti díjat, amíg ott laksz. Ha normális lenne, akkor azt mondanám, hogy egyezzetek meg és közösen kihúzzátok ezt az időt, de aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az nem normális. Egy manipulátorral pedig képtelenség szépen szakítani, sajnos.
2022. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik estén leülteted és elmondod tényként, hogy szakítasz, meghallgatod, megbeszéled vele. Valamelyikőtök ott marad a lakásban a bérleti szerződés végéig, avagy a tulajjal kerestek közös megoldást, például más bérlőt. Hogyha aggresszív, bántalmaz, kérd meg a csalodod, barátaid segítsenek, átmenetileg lakj náluk.
2022. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bántalmazna is ha szakitasz. Elobb szervezd meg hova mesz
2022. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!