Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 éve vagyok együtt a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyok együtt a mostani párommal, és most úgy érzem zsákutcába kerültem. Már nem olyan jó mint a kapcsolat elején. Érdemes még küzdeni?

Figyelt kérdés

ő 29 éves, jelenleg nincs munkája, az egész 4 év alatt ez volt, hol van munkája hol nincs.. Otthon lakik a szüleivel, amivel akkora problémám nem is lenne, hiszen nekem sincs albérletem/ saját lakásom, de nem törekszik arra hogy ez változzon, pedig elvileg már lassan gyereket szeretne.

A szex az elején még gyakoribb volt, bár igazán jó sosem(legalábbis nekem) Az elején még hitegettem magam hogy nem fontos, enélkül is működhet egy kapcsolat, most ott tartunk hogy talán havi 1 össze jön.. nem kívánom már a párom úgy mint régebben.

Szeretem, de mintha ez már inkább csak ragaszkodás lenne, hogy ne maradjak egyedül, mert akkor kivel beszélném ki a dolgokat stb. Ő nagyon szeret, és ezt érezteti is, leginkább ölelésben és szavakban, de ha kérek tőle valamit (pl takarítsa ki a szobáját) az legalább 2 hét mire megtörténik..

Úgy érzem, hogy belefáradtam ebbe a kapcsolatba.. Valaki volt már hasonló helyzetben?

(Én 25 éves lány vagyok)



2022. júl. 27. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha te már nem akarod akkor ne erőltesd. Amúgy meg 25 évesen ideje lenne már nőnek nevezni magad nem lánynak...
2022. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"ha kérek tőle valamit (pl takarítsa ki a szobáját)" - uff, mintha nem is a párodról beszélnél, hanem a gyerekedről. Felnőtt embert nem kéne ilyesmire külön megkérni, magától is csinálná.


Kérdező, sajnálom, én nem voltam ilyen helyzetben, de a leírtak alapján kb az elmúlt 4 év sem volt olyan, amire megérte a fiatal éveidet áldozni, biztosan szeretnéd ezt folytatni tovább? Jobb garantáltan nem lesz, legalábbis a közeljövőben egészen biztosan nem, de később is kérdéses, hogy változni fog.

2022. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezért küzdeni? Mert mi ez? Egy nagy nulla,amire 4 évet pazaroltàl,ez a pasi egy céltalan semmirevaló tróger,sok eszed nem lehet,már bocs...
2022. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második:

Igen.. amikor felhozom neki a kapcsolati gondjainkat, nem tudunk nagyon dűlőre jutni, pl azért ilyen a környezete, mert a lelke is ilyen (depressziósnak érzi magát), részben azért mert nincs sűrűn testiseg közöttünk, de amíg ilyen gyerekes, addig nem is fogom jobban kívánni mint férfit.. ördögi kör :(

2022. júl. 27. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki idősebb, már mind voltunk ilyen helyzetben, hogy zsákutcába került a kapcsolatunk. Majd szakítottunk.
2022. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: nagyon furcsa élethelyzet ez nekem, ez iszonyat nihil. azt gondolom, hogyha ennyire ingerszegény környezetben élsz, onnan vagy dobbantanod kellene, vagy kívülről behozni dolgokat, mert nemcsak a kapcsolatod futott vakvágányra.
2022. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ateusz ***** válasza:
100%
A körülményeim sokkal jobbak voltak ennél, de én 3 hónapja zártam le egy 4 éves kapcsolatot, ami nagyon hasonló volt. Amire szükségem volt azt bepakoltam a kocsiba és elköltöztem. Nem bántam meg, csak bíztatni tudlak, ha van hova menned, akkor költözz el.
2022. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!