Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kerjem pszichologus segitseget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerjem pszichologus segitseget?

Figyelt kérdés

Nem reg ert veget a kapcsolatom, sikerult elvagnia az iranta erzett erzelmeimet,mar nem szeretem, viszont sok kerdes zajlik bennem azota is.

Miert erdemeltem ezt? Ennyire rossz ember lennek vagy ennyire nem vagyok eleg senkinek sem? Annak ellenere,hogy tenyleg mindig mellette voltam minden szarban, es biztos vagyok benne,hogy mas elhagyta volna, de en nem akartam feladni.

Azota az onbecsuleseim, a noiessegem teljesen..igazabol nem is letezik.

Mar nem ot siratom,hanem inkabb magamat. Ugy erzem egyedul ezt nem fogom tudni megoldani, hiaba allnak mellettem a barataim.

A pszichologus jo segitseg lehet vagy csak penzkidobas?


2022. aug. 24. 07:35
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kérjél.


A legtöbben ilyenkor egy ugródeszkàt hasznàlnak.

2022. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Ugródeszkát? Hogy jön ide az ugródeszka?
2022. aug. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell egy váll, amin vigasztalódsz.
2022. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Figyi, megértelek, hasonlóan éreztem én is. Azt javaslom, keress valami hobbit, bármit ami lefoglal. Akár munka... Teljesen mindegy, lényeg hogy ne ezen pörögj napokig/hetekig... Idővel sokkal jobb lesz, ez egyén függő, hogy mennyi idő
2022. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért érdekes, hogy mi ennek az oka? Nem kellesz neki, ez a lényeg. Az összes többi csak maszatolás. Nem biztos, hogy te vagy a hibás, lehet ő változott meg. Nincs itt semmi látnivaló.
2022. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem érdemeltél ilyesmit, csak az élet néha tök igazságtalan, és kegyetlen. Szerintem ne rágódj ezeken, inkább kezdj valami újba, aztán majd leülepszik, helyére kerül ez a dolog benned.


Öltözz fel csinosan és menj el táncolni, csak azért is!!!


Pszichológus lehet jó, a fővárosban van ingyenes is. Vagy valamilyen önismereti, vagy női csoport.


49f

2022. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:

#2, igen, ugródeszkàt. Olyan lényt az ellenkező nemből, aki alacsonyabb"szinten" van, hajlamos egot polírozni, többet fektetni az emberbe a komplexusai miatt.


Egyszóval: ugródeszka.

2022. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Soha nem hasznalnek ki senkit, plane nem ilyen dolog miatt...pasikra se tudok nezni jelenleg 😅
2022. aug. 24. 18:38
 9/13 Noren1989 ***** válasza:

#8, emiatt mondtam, h a legtöbben.


Nyàl, de érezni a leíràsodból, h egyedül bírkóznàl meg a problémàddal.

2022. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen, kérj! Nem értek egyet azokkal, akik szerint lényegtelen, hogy miért lett vége. Mert amíg nem tudsz te is tanulságokat levonni, tanulni a történtekből és így adni értelmet még a rossz tapasztalatoknak is, addig csak magadban pörögsz és nem jutsz tovább. Szintén nem értek egyet az "ugródeszka" alkalmazásával, más érzelmeit felhasználni nem hinném, hogy bárkit is gyógyít. Kitartást és hidd el, idővel jobb lesz.
2022. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!