Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az apa tényleg megteheti? Hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Az apa tényleg megteheti? Hogy egyezek így meg vele?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg párommal babát terveztünk, össze is jött de ő megcsalt és jelenleg az új baratnőjével van együtt.

Én szerettem volna beszélni arról hoyg a gyerek születése után hogy legyen ő nem akar nekem havi pénzt adni(tartasdíj) ha nem azt akarja hogy amit veszek a gyereknek annak a felét azt ő állja másik hogy letelikna kötelező két hét és ő nem nalam akarja látigatnina gyereket mint láthatás ha nemnelszeretné vinni 1 hónaposan és én majd lefejem a tejem es akkor az úgy megoldható és persze én ezt nem szeretném de nem fogadja el.

Szerettem volna tanúk előtt leírni papíra mit szerezne ő és mit én majd ügyvéd de ezt sem szeretné mert nem ilyen viszonyunk hogy ezt az egészet meglehet még javítani de nyílván én ezt nem akarom és ezt ő is tudja.



2022. szept. 7. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Minek kellett ide gyerek? Őszintén?

Biztos nem az utóbbi időben vagy a terhesség alatt romlott meg ez a kapcsolat.

2022. szept. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nagyszerű... Ismét a "Hogyan szaporodják túl a hülyék az értelmeseket" rovatot olvashattuk...
2022. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

A gyerek elhelyezési per tudtommal működik minden esetben. Tehát, mindegy ő mit akar, bebattyogsz és elindítod az eljárást. Aztán ott megegyeztek, hogy, hogyan legyen a lathatas, a tartásdíj és minden más, ami kérdéses lehet. Az ilyen, majd szóban megegyezünk nem működik, főleg, ha a felek nem értenek egyet.

Tegyél úgy, mintha felnőtt lennél és keress fel egy ügyvédet, aki kisegít jogilag.

2022. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
A tartasdij nem a fizetendo dolgok felet takarja, hanem a gyerekre forditott idodet is meg kell fizetnie. A 7/24-es szolgalat draga, nem ussza meg azzal, hogy a zokni arat felezitek. Birosagra kell menni, ok majd megallapitjak mennyi jar. Senkit nem erdekel, hogy o ezt hogyan kepzeli el. Raadasul beszamolasi kotelezettseged sincs, a munkaidodet fizeti meg, nem a gyerek cuccait. Normalisabb ferfiak ezert szoktak a megitelt penz felett is idonkent venni valamit a gyereknek. Mert igazabol az az egyetlen dolog, amit tole kapnak.
2022. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Szóban ne egyezz meg vele sehogy mert nem fogja tartani. Azért akarja mindennek a felét fizetni mert úgy sem fogja. A gyerektartás meg kötelező. Menj bíróságra minél hamarabb. Az meg hogy elviszi a gyereket és te nem egyeztél bele zokszó nélkül feljelented. Ha nem tartja a bíróságon a rá kiszabott dolgait szintén feljelented. Ha ő egy büdös paraszt akkor legyél te is az. Szerintem amúgy sem fogják ezt neki engedélyezni hogy 1 hónapos gyereket magával vigyen.
2022. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Bíróságon van ügyfélfogadás, segítenek elindítani a pert. Gyerekelhelyezési per, kérj kizárólagos felügyeletet, neki láthatás és gyerektartás. Újszülöttet amúgy se vihet el sehova, azt hiszem, 2 éves korig talán, de ezt ott majd tudják.
2022. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Huh. Cifrát tudnék mondani, de az nem segít.

Nos, senkit sem érdekel, ő mit akar vagy mit nem. Nincs az a bíróság, aki egy anyatejes, de akár tápszeres babát elszakítson az anya mellől a hónap felére! Irány a védőnő, családsegítő. Biztos tudnak segíteni, hova fordulj jogi tanácsért és segítségért.

2022. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem teheti meg. Röviden. Egyiket sem. Kérd hivatalos úton a tartásdíj megállípátását és a láthatás rendezését.
2022. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Ti putrisok vagytok amúgy ?

Értelmiségi embereknél is élőfordul az ilyesmi , hogy érzik / tudják ( kettős tényező ) , hogy kritikus problémák vannak. Kapcsolatban , és mégis szánt-szàndèkkal belevágnak a gyerekvállalásba?

2022. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell semmiben egyezkedned vele. Vagy ügyvédnek fizetsz vagy bemész a bíróságra ingyenes jogi segítséget kérni(heti egy nap szokott lenni). Kötelezik gyerektartásra (fizetése kb. 20%-a) és megállapítják, mikor láthatja (tipikus a kéthetente hétvége). Szoptatott babát biztos nem vihet el, legfeljebb nálad, a te jelenlétedben látogathatja. Ne menj bele másba, ragaszkodj a hivatalos úthoz, mert nem fogja tartani, amit megbeszéltek. Telnek az évek, lesz új párja vagy új gyereke, meg lehet, neked is, ezer dolog fog még változni.
2022. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!