Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt barátomat?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatom volt, majdnem egy évig voltunk együtt. Nagyon hirtelen ért a szakítás, szinte egyik napról a másikra. Ez volt kb. 5 hónapja. Valami megfordult nála, azóta le is tiltott kb. mindenhol, jó ideje nem is beszéltünk már mégis baromi sokszor eszembe jut.

Tanulásra sem tudok emiatt koncentrálni. Mit tegyek? Hogyan terelhetném el a figyelmem, vagy engedhetném el?



2022. nov. 15. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok ha ez számít valamit.
2022. nov. 15. 17:56
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Olvass szépirodalmat.
2022. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Idovel jobb lesz. Hiaba tereled el a figyelmed, az persze jo megoldas, de csak ideig oraig, utana,ha nincs mas dolgod ugyis jonni fognak a gondolatok.

Mast nem tudsz tenni csak varni.

En is ebben vagyok most, kibirjuk :)

2022. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, ha kell erőltesd... nekem a munka segített..
2022. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 kivéve ha ennek ellenére vágysz egy normális kapcsolatra, és mondjuk romantikus filmeket nézel direkt meg ilyesmiket, esetleg képeket játszol le a fejedben, de akaratlanul is ő jön elő mint asszociáció, hiába is akarsz ellenkezni hogy nem, nem ő vele akarok hanem mással akit még én sem ismerek :D Embert küldtünk a holdra, de ilyesmit a mai napig nem lehet "gyógyítani"
2022. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én évekig szerelmes voltam belé (még kapcsolatban is) egészen addig amíg nem jött egy tényleg igaz szerelem (ami nem gyógykapcsolat, nem azért jöttem vele össze mert kedves volt és nem akartam egyedül lenni). De majd jobb lesz idővel. Én csak annyit tudok tanácsolni, ne ugorj bele gyógykapcsolatokba majd mint ahogy én tettem annakidején. Ne siessd el a következőt. Koncentrálj valamire , legyen hobbid (pl.: amikor elkezdtem edzeni otthon nemcsak magabiztosabb lettem, jobban szerettem magam, de úgy éreztem boldog vagyok egyedül) , a tanulást semmiképpen ne add fel erőltesd.
2022. nov. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted már ?
2023. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!