Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan közületek, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan közületek, akivel Karácsonykor szakított a párja ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 25. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Velem még nem. Egyelőre én nyomultam rá nőként. :D


Remélhetőleg nem sokallja meg a "közeledési kísérleteimet". Hacsak a testvérei le nem gyámolítják folyamatosan.

2022. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van
2022. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló: a mostani karácsonyon (illetve adventi időszakban,) történt a szakítás? Vagy már régebben?


Végzel még gyászmunkát?


1-es válaszoló voltam.

2022. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Milyen gyászmunkát? Én nem dolgozom:)
2022. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem régebben volt ilyen még gimiben, de aztán újévkor jött hogy kezdjük újra új év új remények, aztán még néhányszor ezt eljátszotta máskor is téli időszakban. Téli depressziója van.
2022. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Imádom a karácsonyt idén, mit ne mondjak…. 4.5 éves kapcsolatból most szálltunk ki, ez van. Majd lesz valami.
2022. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtuk ki hogy szakítottunk de fény derült arra hogy megcsalt meg nyáron mikor nem voltam az országban.


Utolsó: mi januárban lennénk 7 eve együtt😆

2022. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es ! Januárban szakítsál !
2022. dec. 26. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Velem csak akart, de mondtam neki, hogy nem hiába hívtuk át anyjáékat vacsorára, nem most kezdje a hisztit. Hála istennek megértette. Azóta sem engedtem haza a kedves mamát.
2023. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dec 26-án. Mesélték, hogy Szilveszterkor más más pasi nyakában lógott. Tegnap tette ki Facé-ra az új kapcsolatát. Nem az fáj, hogy vége (mert várható volt), még az sem lep meg, hogy ilyen hamar túllépett rajtam, de a bitch még megvárta a karácsonyi ajándékozást. 3 évig voltunk együtt, az elmúlt 2 évben csak verdeste a pénzt .... dolgozni nem dolgozott, csak eltartatta magát. Hol a szülei bankkártyáját szívta le, ha azok besokaltak és lecseszték emiatt, akkor egy ideig az az enyémet.

Most gyászolok.

Szilveszter előtt elb*tam 450E-t új ruhákra, eladtam a kocsimat is - holnap megyek elhozni az újat. Hétfőn 2 prostinál voltam. Tegnap a volt csajom egyik barátnője elhívott dumálni .... de más lett belőle .... jó kis husis csaj, irdatlan nagy kemény mellekkel (csajomék mindig irigykedtek rá emiatt) Ő is épp túl van egy szakításon, így megvígasztaltuk egymást. Majdnem ájulásig nyaltam, aztán jól megdugtam. Megbeszéltük, hogy csak ennyi volt, de van egy olyan érzésem, hogy fogjuk még egymást keresni. Vasárnap valószínűleg megint a rosszlányokról csemegézek. Februárra meg intéztem magamnak egy 1 hetes kirándulást Valenciába .... van ott az egyetemnél egy jó kis kupi tele minőségi Dél-amerikai prostikkal.

2023. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!