Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bántottak meg már annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottak meg már annyira, hogy szakítottál emiatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan cselekedetre a párod részéről, ami nem fért bele az értékrendedbe. Nem konkrét megcsalásra, de ahhoz közeli állapotra pl. mondjuk felregelt társkeresőre vagy hasonló.
2023. jan. 1. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legutóbbi kapcsolatomnak is ezért vetettem véget. Egyszerűen annyira érzelmi analfabéta volt hogy nem volt képes felfogni, hogy ahogy visekedik velem az nekem bántó és fáj. Miután szakítottam vele azt hitte hogy biztosan azért tettem mert megcsaltam... :(
2023. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Konkrét megcslás volt
2023. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2023. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi megcsalás volt a barátnőmmel.
2023. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Exem mondta, 3 hónap online és egy hónap élő kapcsolat után, hogy "Nem vagy elég jó hozzám." Mondtam, hogy oké akkor most hipersebesen változat vagy vége. Kb. 2 hét után megint valami hasonlót mondott, szóval vége lett.
2023. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!