Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vegyek a pofonért és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek a pofonért és a kihajításomért revansot úgy, hogy én nem ütöm őt meg? Nekem van igazam?

Figyelt kérdés

A barátnőm a héten megpofozott és szó szerint kihajított.

Tudni kell, hogy nagyon elkényeztették a szülei, emiatt a világhoz való hozzáállása felnőtt nőként is érdekes maradt. Még a saját apja is félrehívott egyszer és mondta, hogy bizonyos szempontból nagy gyerek fejben, vigyázzak rá, mert nem annyira ismeri a felelősséget és a pénzügyekehez sem ért, még akkor is szenvedtek vele otthon, amikoer 25 évesen élt ott, de ki nem merték tenni, mert soha nem bírna egyedül élni.

Szóval nem én találom ki, mint egy "gázlángozó", divatos "nárcisztikus" bántalmazó, hanem a saját apja szólt előre.


Amiket mondott, az évek során meg is tapasztaltam, nagyon sokszor kellett magyarázni dolgokat, szólni, ha felelőtlen, stb.

Így működött is, mert hallgatott a szavaimra.


Történt viszont az, hogy nyáron munkahelyet váltott, és épphogy többet kell kicsivel dolgoznia az új munkahelyén, de 2x annyi pénzt kap, mint az előző helyén. Azóta tabu az összes pénzügye, és követelte, hogy külön kasszán legyünk. Már nem hallgatja meg a véleményem semmiről, de tudom, hogy az életvezetése ugyanaz a katasztrófa, csak már hozzá sem lehet szólni érte.

Folyamatosan impulzusvásárlásai vannak, sérthetetlennek hiszi magát. Külsejével kapcsolatban nem volt önbizalma, de már sérthetetlennek érzi azt is. Japán iskoláslány stílusú kockás szoknyában, vagy konkrétan egy arasszal térd felett végződő műbőr szoknyában megy be dolgozni, és úgy húzza már ki a szemeit, mint ahogy a tini lányok szokták, hogy még a szeme sarkán túl is folytatódik még bőven a fekete vonal. Mindezt 30 éves nőként.

Reggelente szorgosan megcsinálja ezeket, a hajával is eltölt 15-20 percet, de ugyanakkor a nagy igényességben az egészségével nem foglalkozik, nem megy orvoshoz azzal, hogy 1-2 havonta minimum megy a hasa, hasmenéssel pedig tovább dolgozik home office-ból, eszében sincs orvoshoz menni, szóval a háziorvosának sem lehet szólni, mert hivatalosan nincs papír arról, hogy milyen gyakran betegeskedik.

Amikor ezt a minap kifejtettem neki, és szóltam úgy mint régen, hogy megint felelőtlen, nem így működik az élet, akkor elborult. Sose hallottam még a hangját sem emelni, de most fejhangon rikácsolt velem, aztán szinte nekifutásból jött felém és lendületből vágott le nekem egy bő tenyeres pofont. Aztán kivborogatott mindent az ikeás dobozaiból a nappaliba, betette a dobozokba a cuccaim nagy részét és szó szerint KIRÚGDOSTA őket a lépcsőházba. Még arra sem méltatta, hogy felemelje, a lábával taszigálta ki és felszólított, hogy menjek, ahová akarok, különben hív ismerősöket akik segítenek "meggyőzni" engem, hogy jobban teszek, ha húzok.

Szóval kénytelen voltam elhúzni.


Holnap mehetek a többi cuccomért, abban egyeztünk meg. Egyáltalán nem kért bocsánatot, sőt, hozzám is vágta, hogy milyen boldog, és hogy velem együtt akkor már a phaszfej apját is kitörölte az életéből akkor már, szóval ki kis tisztogatást rendezett. Tudni kell, hogy az anyja tavaly vált el az apjától, szóval szerinte ez okozott nála még így 30 évesen is mentális furcsaságokat, alapból nagyon az anyja felé húzott de azért a szülei sokéves stabil házassága adott neki egy helyes példát arról hogy egy felnőtt kapcsolat hogy működik, szóval rádob egy lapáttal, hogy összedőlt benne ez a kép is.


Hogyan téríthetném észhez és torolhatnám kicsit meg, amit csinált?

Egyáltalán normális viselkedés ez? SOHA nem emelte a hangját, ha erősen kértem valamire, nem is ellenkezett, ha tudta, hogy igazam van. nem lehet ilyenkor kérvényezni valahol, hogy vizsgálja meg egy szakember, vagy valami?



2023. jan. 28. 15:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
65%

Ez durva. Szerintem a legjobb dolog volt ami történhetett veled. Ne foglalkozz vele, felejtsd el és hagyd parolódni a saját levében, majd az élet vissza adja neki ezt, meg az egészet...

A legjobb bosszú néha az, amikor egy embert hagynunk menetelni a saját katasztrófája felé...

2023. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, ha neked pont az vele a bajod, hogy gyerekes, akkor ne pont te legyél az a bosszúállással. Amúgy sem működött a kapcsolat, most legalább vége, ennyi. Ha tényleg annyira nem képes helyt állni az életben, akkor biztos fogják érni képletesen pofonok, elégedj meg ennyivel. Amúgy is lehet pont erre van szüksége, hogy ne más mondja meg mit csináljon, mint egy gyereknek, hanem majd rájön ő magától. Biztos fog hibázni, de jó esetben tanul belőle.
2023. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az is beteg dolog tőled, hogy ha ennyire látod a problémákat a nővel kapcsolatban, akkor miért nem volt annyi eszed hogy minél előbb te szabadulj meg tőle?

Veled sincs minden rendben pszichésen, ha egy ilyen nőhöz ragaszkodtál.

Vele nem érdemes foglalkoznod. Ez lenne ellene a legjobb bosszú.

De gondolom ha nagy kegyesen visszafogadna, te lennél az első aki pincsikutya módjára kúszna vissza hozzá.

Ember! Legyen már benned tartás, és kerüld el jó messzire ezt a nőt.

2023. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Mivel van munkahelye és ezek szerint a munkaköri feladatait ellátja, a belátási képesség hiánya, vagy korlátozottsága nem lenne megállapítható. Nem tudom, mekkora pofont adhatott, látszott-e a nyoma valameddig. Ezzel esetleg szivathattad volna,bár egy nő pofonja nem szokott nagyon látszani egy férfi arcán. Szóval én hagynám a fenébe, elhoznám, ami az enyém, és viszlát.
2023. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Az az egy baj, hogy az élet már arra van manapság berendezve, hogy a felnőni képtelen, arrogáns, önző nőket kiszolgálja. Aki pedig ágál ez ellen, az nőgyűlölő, soviniszta, cancelezni kell. Nem fogja pofon érni, ha nincs aki adja. Sokat keres és a munkahelyén mindenki nyalja a fenekét.

Már olyan öntelt, hogy amikor kérdezni mertem, hogy hogy jöttek ezek a merész szerkók, sminkek, a legtöbb csaj a tökéletes instamodellek világában már alig meri vállalni az alakját, mire fellengzősen mondta, hogy őt soha többé nem érdekli, eleget bújkált az alacsony önbizalma miatt, de ő "öreg" már ehhez a szenvelgéshez, és azt vesz fel amit akar, amelyik herének nem tetszik, ne nézzen oda. És az sem érdekli, hogy nem 18 már, ha neki az iskoláslányszoknya tetszik akkor azt veszi fel és kész. A barátnői meg hősként ünneplik.

2023. jan. 28. 15:39
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Semmi keresnivalótok egymás mellett. Hagyd őt békén, és foglalkozz a saját életeddel.
2023. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
34%

Én értem, hogy miért érzel így. Olyan jellegű volt a kapcsolatod, hogy törődtél vele mint egy beteg kismadárral, vezetgetted stb. Most meg beleszart a markodba és legszívesebben belefojtanád a saját ürülékébe. :D

Tekintsd egy rossz befektetésnek.

2023. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon elege lehetett már belőled, ha ilyet tett. Az lenne a legjobb, ha végleg lekopnál, ne a bosszún meg a békülésen járjon az eszed.Egy idő után nagyon sok nő ébred öntudatra, és szabadul meg a mindig mindenbe belepofázó, uralkodni vágyó kanijától.
2023. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Meghallgatnám az ő verzját is.


"hogy a felnőni képtelen, arrogáns, önző nőket kiszolgálja."

Mucuka! Felnőtt, önálló nő, jól fizető munkahellyel. Az bántja a kis begyedet, hogy nincs rád szorulva és nem hagyja kontrollálni magát általad.

2023. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%

"SOHA nem emelte a hangját, ha erősen kértem valamire, nem is ellenkezett, ha tudta, hogy igazam van. nem lehet ilyenkor kérvényezni valahol, hogy vizsgálja meg egy szakember, vagy valami?"


Mi a f@sz van? Téged kéne megvizsgálni. "Erősen kértem valamire". Valszeg besokkalt az erőszakos stílusodtól. Én is kibaxtalak volna, csak már sokkal-sokkal előbb.

2023. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!