Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakítás után kb. mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás után kb. mennyi idővel szoktatok újra elkezdeni ismerkedni (komoly szándékkal)?

Figyelt kérdés
Mennyi idő, míg késznek érzitek magatokat arra egy évekig tartó kapcsolat után, hogy újra ismerkedjetek?
2023. jan. 31. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Többéves kapcsolat után pár hónap. Párhónapos kapcsolat után kb. egyből, főleg, ha én szakítottam.
2023. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés.

Amikor már nem a sebeidet nyalogatod és nem az exedhez akarsz mindenkit hasonlítani aki szembejön az utcán. Ha be tudod zárni a múltat és elengeded a negatív tapasztalatokat utána érdemes új kapcsolatba kezdeni.

Volt olyan szakításom ahol ez majd 1 évig tartott, ott engem raktak ki, de volt olyan kapcsolat amit én szakítottam meg és kb 1 hét múlva már nem is emlékeztem az illetőre.

Minél több sérelem és megválaszolatlan kérdés marad egy szakítás után annál nehezebb továbblépni, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2023. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát már pár hónap után, de sosem jön össze, mert még nem vagyok túl rajta aztán inkább abbahagyom. Olyan 2 év után szokott lenni új párom.
2023. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2év,de most valahogy lehet tobb lesz
2023. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert eddig mindig én szakítottam, gyakorlatilag azonnal tudtam ismerkedni. Mire kimondtam, már rég lezártam magamban a kapcsolatot.
2023. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2👍👍👍
2023. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

aki nem kapcsolat függő, az soha. Legalábbis az én világomban... sose kerestem szándékosan senkit, nem is voltam az ötlet ellen, és voltak is elképzeléseim, de úgy soha nem érdekelt annyira hogy keressek is. Ha valakivel véletlen egymásba botlottunk akárhol, és kedveltük egymást, akkor oké, de hogy felmenjek tinderre vagy putris diszkókba járjak hátha valaki horogra akad... menj már :D Ez tiszta gáz. Mondjuk én imádom saját magam, nincsenek barátaim mert feleslegesek, nincs kedvem senki hülyeségét hallgatni vagy bárki miatt alkalmazkodni, szóval egyedül király az élet. Ha van olyan nő, aki tényleg érdemes arra hogy kapcsolatba kezdjek vele, akkor nyilván ezek a tulajdonságok már nem játszanak, de így...


Talán ha nem lenne ennyi kapcsolatfüggő idióta akkor nem lenne ennyi válás, mert állandóan fejjel mennek a barmok a falnak, belelátnak jót olyanokba akikbe nem kellene, és pár hónap-év után eltűnik a köd és rájönnek mekkora nyomorékok voltak. Aztán mit csinálnak? Mennek az újabb falnak, mint az arzheimeres a kuplerájban, aki sose érti miért vevő rá ennyi nő de miért kell mégis fizetni...

2023. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakítás előtt pár hónappal. Nem szeretek egyedül lenni. Tudom, görény vagyok stb.
2023. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2-3 hónap után már lehetséges egy uj kapcsolat!
2023. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!