Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Letiltott es masnap kozzetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott es masnap kozzetett egy "a vegen" cimu szamot, vajon nekem uzent?

Figyelt kérdés

En azt hittem hogy megtudjuk beszelni, azt hittem alszik ra egyet es nem vet veget a kapcsolatnak. Mire felkeltem letiltott aztan masnap kozzetett facen egy olyan szamot aminek az a cime, hogy in the end. Soha nem szokott zeneket megosztani.

Nekem uzent ezzel vagy veletlen?


2023. febr. 28. 23:39
A kérdező szavazást indított:
Veletlen
Nekem szanta
18 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vege. Nem arra gondolok hogy ezzel a zenevel szakitott velem hanem arra, hogy miattam e osztotta meg vajon, vagy teljesen veletlen, hogy pont szakitas utan tesz ilyet ki
2023. febr. 28. 23:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott zenéket megosztani~

=neked üzent, vagy emlékeztető magának hogy szakítottatok x napon de lehet mindkettő.. lehet keringő a többieknek”… és lehet ez mind együtt is..

2023. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
En ia szeretem a linkin paekit te annak szamnak sok koze nincs a szakitashoz..
2023. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha esetleg kiderül, hogy nu metal rajongó, akkor készülj rá hogy rászállok, mint dögre a légy.
2023. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Tini kategória
2023. márc. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Igen, neked szólt.
2023. márc. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, exem is minden marhaságot megosztott szakítás után... tiszta nevetséges.
2023. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!