Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felszabadító érzés/nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszabadító érzés/nagy megkönnyebbülés, ha szakítani akarsz valakivel, de férfiúi hiúságból nem teszed, ám kiderül, hogy ő is akar és végül ő szakít hamarabb?

Figyelt kérdés
Te pedig eljátszod, hogy jajj, ez most meglepett. De közben magadban mosolyogva elfogadod, hogy hát, igen, megint szakítottak veled. :D De nem érzed magad rosszul, mert te is akartál. (Mármint olyan szakításnál rosszul érezted, amikor te nem akartál, szóval azért nem vagy egy érzéketlen dög.)
2023. márc. 5. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiúi hiúságból nem szakítani?

Hát akkor az nem sérti a hiúságát hogy a nő dobta ki őt és nem fordítva?

Nem akkor határozottabb, céltudatosabb, önazonossabb ha ő maga dönt a sorsáról és nem addig vár amíg egy nő dönt a feje felett?

Úgyhogy ha annyira ügyelne a férfi a "férfiúi hiúságára" akkor ő maga lépne, és ő szakítana ha már tudja hogy nem érdekli tovább a kapcsolat.

2023. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Velem még egyszer se szakítottak, de igen, volt már olyan párkapcsolatom, aminek a vége fele állandóan arról fantáziáltam, hogy a másik fél kidob, és nem nekem kell megbántani. :( Nem hiúságból nem tettem, csak reménykedtem, hogy ő is hasonlóan érez és nem leszek egy szemétláda, aki összetöri a szívét. Hát, nem így lett, mikor végül leültettem beszélgetni, volt nagy sírás.

Nem tudom, erre mennyi esély van, hogy valakik kb. egyszerre akarjanak szakítani. Egy másik párom szakításkor közölte velem, hogy jobb lesz ez így neki is, ő is gondolt már erre, mintha a kérdésben felvázolt szitu játszódott volna le benne. Utána még egy hónapig bombázott sms-ekkel és telefonokkal, hogy béküljünk ki. Úgyhogy annyira már nem volt hihető, hogy ő is ezt akarta...

2023. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: sokat panaszkodom, hogy jajj, nem kellek senkinek, ami nagyjából igaz is, és főleg olyanok mellett sikerül(ne) kikötnöm, akikkel nem akarok együtt lenni; szóval ha szakítok vele, akkor meg az lett volna, hogy na, mi van, mégis kellesz a nőknek, de szakítasz vele, hogyan is van ez, akkor mégsem vagy magányos, hanem te akarsz egyedül lenni? Ez nem annyira hiúság, inkább idiotizmus, de ez van.


2: itt nem volt ilyen, később rámírt hogy megijedt hogy terhes ezért vett egy tesztet, de nem az, majd rá 1 hónapra felköszöntöttem a születésnapján és ennyi, nem beszélünk, nem sírjuk vissza egymást.

2023. márc. 5. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Van aki hiúságból nem szakít? Számomra ez olyan különös gondolat. Én inkább azért nem szakítanék, mert nem akarok fájdalmat okozni a másiknak, esetleg mert nem tudom hogyan vezessem elő a dolgot. Persze a viselkedésemmel elárulnám a szándékomat, mert nem tudom jól eltitkolni az érzéseimet és hamar "borulna a bili".


De ha ő szakítana, akkor azt gondolnám, hogy "ez így most pont jól jött" és megmondanám, hogy én is ezt szeretném. Lehetne belőle egy kellemes szakítás, mindenféle vita vagy dráma nélkül. Volt már ilyenben részem, minden szakításnak ilyennek kellene lennie. (Legalábbis számomra!)

2023. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

IGen, fájdalmat sem akartam okozni neki, mert volt egy érdekes sztori. A barátnője hazajött külföldről 1 hétre, sokat voltak együtt, aztán visszament. Találkoztunk, és kb. rohant hozzám sírva, hogy jajj, itt hagyott a barátnőm, azonnal átölelt én meg próbáltam vigasztalni. De csak néztem, hogy 30 felett ez ennyire érzelmi dolog? És akkor úgy voltam vele, hogy húha, hogyan tudnék vele szakítani, ha még egy ilyen elválást is sírással ad tudtomra. De ez hamar elmúlt nála, mert rá 1-2 hétre szakított.


Jó, azért nem is volt egy hosszú kapcsolat, Tinder-en ismerkedtünk meg.

Nem mondtam meg neki, hogy én is szakítani szeretnék utólag sem, ennek ellenére kellemes szakítás volt vita és dráma nélkül.


De azzal nem értek egyet, hogy minden szakításnak ilyennek kellene lennie, itt egyszerű volt, mert mindketten akartuk, de ha az egyik fél rosszul érzi magát a szakítástól, miért is legyen dráma nélkül? Ne is érezze rosszul magát, vagy persze igen, de temesse el magában az érzéseket?

2023. márc. 5. 10:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem ferfiui hiusag, hanem gyavasag. Es igen, sokan csinaljak ugyanezt, hogy gerinctelenek kimondani, hogy nem akarjak mar a kapcsolatot es inkabb elhetetlenne teszik a masik szamara, majd amikor az magatol lelep, akkor megkonyebbulnek, hogy olcson megusztak. Nekem ez nem egy szimpatikus jellem.
2023. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A kapcsolat ismerkedéstől számítva összesen 2 hónap volt. Azért nem évekre "tettük tönkre" egymás életét...
2023. márc. 5. 12:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor fennmarad a kerdes, hogy neked miert esett nehezedre oszintenek lenni es kimondani, hogy mar nem akarod ezt?
2023. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Már írtam, de megismétlem.


1. hogy ne mondhassák rám azt, hogy lám-lám, mégis lett volna csajod, csak szakítottál vele... (amúgy most szingli vagyok)

2. az 5-ösben írt barátnős sztori, hogy féltem, hogy szakítok vele, akkor megint elsírja magát

2023. márc. 5. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Es nem birod elviselni, ha valaki sir? Teljesen termeszetes emberi reakcio. Masreszt ennyire erdekel, hogy mit mond rad a kornyezeted? Most meg azt mondjak, volt noje, de lam-lam annak se kellett.
2023. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!