Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha meglátom az exem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátom az exem még mindig zavarba jövök tőle ez normális?

Figyelt kérdés

Én szakitottam vele elég csúnyán leràztam azóta nagyon nem is beszélünk ő haragszik rám én szégyellem magam ahogy elbántam vele, de ahogy meglátom mai napig feszült leszek ha közelembe van szinte lábam is remeg a pozitív értelemben a szívem majd kiugrik a helyéről . Nagyon furcsa érzès ez egyrészről imádom ezt az érzést másrészt utálom is ilyenkor, sok kapcsolatom volt de igazából ilyet senkinél nem éreztem még soha. Veletek volt már hasonló?

24L


2023. márc. 6. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, igen normális, még mindig megy a kémia fizika...
2023. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg jó pasi kívülről. ennyi a történet.
2023. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, nyilván előtörnek az emlékek, hogy milyen jó volt vele dugni.:)
2023. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Semmi extra.
2023. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!