Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kéne a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne a barátommal de tartozik nekem pénzzel. Mit csináljak? Nem tudj vissza adni csak jövő hónapban. Egy részét elvileg most de nem az egészet. Elvileg akkor vissza tudja adni. Mit csináljak? Hogy visszakapjam a pénzt.

Figyelt kérdés
*nem tudja
2023. márc. 8. 13:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Hát akkor... várj addig a szítással amíg meg nem adja.

Nem olyan bonyolult.

2023. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva lesz legközelebb fizetése. Addig is lehet hogy akar majd pénzt kérni mert nincs neki. Kérdés hogy lesz e következő hónapban annyi fizetése hogy vissza tudja e adni...
2023. márc. 8. 13:37
 3/23 A kérdező kommentje:
Mivel nem dolgozott,dolgozik egy egész hónapot.
2023. márc. 8. 13:38
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Hátőőő igen, az benne van, hogy addig ne adj neki többet:D
2023. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Ezekkel az a legnagyobb baj, hogy a kölcsönadott pénzt sok esetben az életben nem látod viszont.

Várd meg visszaadja e, de addig ne adj többet! Ez jó tanács, én is nagyon megjártam.

2023. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Èn így engedtem el 700 ezer forintot. Igèrgette hogy visszaadja. Azóta is adja, de ennek kb 8 ève.
2023. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Előbb fizesse ki amivel tartozik, ne adj neki többet aztán szakíts.
2023. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Irass vele alá egy papírt, amibe beleveszitek, hogy mennyi, és mikor adja vissza.
2023. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

8, es ha úgy se adja vissza, akkor mit csináljon?

Meg kell várni visszaadja e, addig egy fillert se adni többet! Es ha nem adja, akkor sajnos kénytelen lesz elengedni. Ha visszaadja, akkor viszont megbizható.

2023. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Lehet közjegyző vagy 2 tanú.
2023. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!