Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy azt kívántátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azt kívántátok, bárcsak a ti hibátok lett volna a szakítás?

Figyelt kérdés
Mert akkor megtehetnétek mindent, hogy helyrehozzátok.

2023. márc. 11. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan hibát követtem volna el, ami ahhoz vezet, hogy nem bízik meg bennem, vagy elhidegul tőlem, már nem szeret akkor semmiképp nem könyörögnék, bizonyítanék újabb esélyért.
2023. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem annyira zavar, hogy ő vétett számtalan hibát, és elhitette velem, hogy szerelmes belém, viszont soha nem változott meg, és soha nem tette jóvá, pedig annyi esélyt adtam neki.
2023. márc. 11. 13:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj, hogy adtál neki újabb lehetőséget, hogy kibabráljon veled.

Persze, hogy megtette megint & megint, mert engedted neki.

Miért nincs önérzeted?

2023. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Ha az én hibám is volt, esélyt sem adott a nő a helyrehozásra. Hol láttál ilyet?!
2023. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ördögi kör. Minél több esélyt adsz, annál jobban vissza él vele. Az ilyet ne sajnáld, nem szeretett, és nem érdemelt meg.
2023. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha én hibáztam volna már nem élnék.

Én minden kapcsolatomban törekszem a feddhetetlenségre.

Nem azert vagyok a másikkal hogy elrontsam. Én féltem óvom a kapcsolataim!

Soha nem vállalnék magamra hibákat. Tudatosan soha nem is követek el hibákat.

2023. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3# A probléma az, hogy van önérzetem, csak valahogy soha nem adtam fel a reményt, hogy egyszer megváltozik. Az önérzetemnek köszönhető, hogy szakítunk.
2023. márc. 11. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor még ma rakd ki!
2023. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Engem annyira zavar, hogy ő vétett számtalan hibát, és elhitette velem, hogy szerelmes belém, viszont soha nem változott meg, és soha nem tette jóvá, pedig annyi esélyt adtam neki."

Te hitetted el magaddal, hogy szerelmes beléd. Ha valakinek nem számítasz és folyton olyanokat tesz, amivel megbánt, te pedig ennek ellenére újabb esélyeket adsz. Akkor ki a hibás? Magad verted át. Tudtad milyen, mégis szóba álltál vele. Ő csak magához hűen viselkedett, de te döntöttél úgy, hogy újra és újra a bizalmadba fogadod.

Ez az ember nem tisztel téged. Megbántott minden adandó alkalommal. Nem kellett volna újabb esélyt adnod, mert nem érdemli meg.

Ha nem tiszteled magad, akkor más hogy tiszteljen? Húzd meg a határaid innentől kezdve. Ha érzékelteted, hogy addig és ne tovább, akkor látják, hogy nem csak a szád jár.

2023. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos túl későn jöttem rá, hogy nem szabadott volna megbocsátanom. Elismerem, hogy hibás voltam. Elvakított a szerelem, amit valójában egy általam megalkotott személy iránt éreztem. Tisztelni tisztelem magam. Azt hiszem, túl naiv voltam, azt gondoltam, ha megbocsátok minden adandó alkalommal, akkor fejlődni fog, és megváltozik, mert azt ígérte. Számtalanszor meg akartam szakítani vele a kapcsolatot, de a végén mindig meggyőzött, hogy ez többet nem fog előfordulni, és hogy tanult az esetből.
2023. márc. 11. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!