Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hódítottátok vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítottátok vissza az exeteket?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mivel hódítottátok vissza az exeteket (férfiak és nők vegyesen), érdekelnének sikersztorik és melléfogások is, ne kíméljetek! :D

2023. márc. 30. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért szakítottunk mert rossz életszakaszban voltunk együtt. Majd rá kb 1 évvel újra találkoztunk és megbeszéltük a dolgokat. Szerintem ezt csak így lehet. Nem létezik olyan hogy visszahóditás.
2023. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez igaz, nincs olyan vissza. Az elmúlt, és erőltetett, és sokszor kétségbeesett döntés, hogy próbáljuk meg az exünket...igen mert az a könnyebbik lépés, könnyebb mint találni mást és megismerni...


ahogy #1 is mondja, ha nem érzelmi gondok miatt történt az elválás, hanem más munka más város..vagy fiatalok..akkor eljöhet az idő, mikor már rendeződött mind a 2 félnek az élete, és akkor már lehet tervezni egy közös életet.

2023. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a csávó, akiért elhagyott, rosszul bánt vele. Én meg visszafogadtam.

Tulajdonképpen ő hódított vissza engem.


(Ezzel a nővel azóta már nem vagyok együtt)

2023. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Szakított velem, aztán egy évig próbálkozott összejönni valakivel, sikertelenül. Visszajött, én visszafogadtam, nagy hiba volt. Már rég nem vagyunk együtt. Ami nem működik, azt nem kell erőltetni.
2023. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Volt egy ev szunet nem is beszeltunk egymassal aztan random talalkoztunk egy buliban megreszegedtunk es jol megbasztam, ennyi volt a visszahoditas roviden, aztan negy honapra ra szakitottunk veglegesen
2023. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a kapcsolat alatt eldől, hogy egy esetleges szakítás vagy válás esetén vissza tudnád-e szerzeni, függetlenül attól, ki volt a szakítófél. Ha a kapcsolat alatt te válsz az álomnőjévé, alomférfijává, akkor szakítás után is készen áll majd visszavenni. Ha nem voltál soha élete szerelme, esélyed sincs, max ha magányos és em talált mást és még önbecsülése sincs ezért visszakullog lúzer exéhez. Kivétel: ha megcsaltad, és van önbecsülése, akkor se vesz vissza, ha te vagy élete szerelme. Mert megölöd ezt az érzést benne.
2023. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%

Ő hódított engem vissza azzal hogy hónapokig zaklatott vagy 5 embert maga mellé állítva győzködött hogy adjak neki egy új esélyt, tanult a hibából minden más lesz. beadtam a derekam,annyi erőfeszítést tett bele, hogy megsajnáltam, elgondolkodtam.


Fun fact: Semmi se lett más,2 hónap múlva ugyanúgy bedöglött az egész, meg is csalt 😂

2023. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit a 6. írt. Már a kapcsolatunkban nagyon fontossá váltunk egymás számára annyira, hogy később másokkal nem tudtunk kialakítani hasonlót, ezért végig hiányérzetünk volt a külön töltött idő alatt.

Nem volt egyszerű újrakezdeni, végig kellett beszélnünk az összes régi sérelmet és fájdalmat, ami miatt végül szétmentünk (megcsalás nem volt, inkább csak elhanyagoltuk egymást a végén a saját szorongásaink miatt). Amikor túl voltunk már sok-sok fájdalmas beszélgetésen és le tudtuk tenni a múltat, akkor feljöttek a régi kellemes érzések és újra egymásra találtunk, talán még mélyebben, mint régen...

2023. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!