Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a szeretőmmel. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a szeretőmmel. Én őszintén örülök neki. És ezt mondta.. igaza lehet?

Figyelt kérdés

Egy házas férfi, akinek felnőtt gyerekei vannak, nem élnek vele.

Ehhez képest soha, egyetlen szombatot vagy vasárnapot, egy estét, vagy szabadnapot, vagy egy nyári napot SEM töltöttünk együtt.


Kivétel volt a 4 év alatt 2x2 napot voltunk együtt, de akkor sem együtt, hanem elkísértem az ő szabadidős tevékenységére. Ültem egyedül a szobában, amíg ő vadászott.



Heti 1x találkoztunk, fix időben, jött hozzám, rögtön dugás, fürdés, kávé, kaja, és ment tovább.

Anyagilag nem támogatott, még egy karácsonyi csokit sem kaptam tőle. Viszont elvárta, hogy ne legyen raja kívül senkim.



Azt mondta, hogy meglett volna a lehetősége, hogy több időt együtt töltsünk, de nem akart "hitegetni" mert ő azt sosem tenné, ha több időt töltöttünk volna együtt az hamis illúzióba ringatott volna, hogy majd elválik...



Én nem az illúziót kerestem, csak annyit, hogy akivel ennyit szexelek, ismerjem meg kicsit jobban, tehát ne mint két idegen találkozzunk hétről hétre, semmi romantika, semmi izgalom, semmi esemény.


2023. ápr. 3. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy te is azt hitted, hogy te leszel a kivétel, hogy nálad ez máshogy alakul majd.


De azaz igazság, hogy amilyen ez a kapcsolat volt, tudnod kellett volna, hogy ez lesz, szóval a felháborodásod nem jogos, és valahol az.

2023. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretöi viszonyban mit vársz?
2023. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mit mondott? Miben lehet igaza?
2023. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Azt mondta, hogy meglett volna a lehetősége, hogy több időt együtt töltsünk, de nem akart "hitegetni" mert ő azt sosem tenné, ha több időt töltöttünk volna együtt az hamis illúzióba ringatott volna, hogy majd elválik..."


Hogy ha kicsivel több időt rám szán, akkor én nagyon rossz helyzetbe kerülök..

2023. ápr. 3. 23:11
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs bennem felháborodás, írtam is örülök neki, hogy vége!
2023. ápr. 3. 23:12
 6/22 anonim ***** válasza:

4: Már hogy ő azt mondta, hogy ha kicsivel több időt töltötök együtt, akkor nagyon rossz helyzetbe kerülsz?

Mire gondolt?

2023. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ágyra járt, etetted-itattad, és még csak nem is finanszírozta?!

Ez önbecsülés kérdése.

2023. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak annyit nondott sima szexért bele adott volna többet is de te a nagy semmire is leápoltad, akkor minek adna bele többet? A pasik szexért hajlandóak tenni de ha anélkül is van szex, másért meg nem tesznek bele.
2023. ápr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Majd a kovetkezo jobb lesz
2023. ápr. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Igaza lehet. Ha több időt szán rád, több közös élményetek van, akkor most talán nehezebben szakítottál volna, nem örülnél őszintén, dühös lennél, esetleg becsapva éreznéd magad.
2023. ápr. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!