Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvonási tünetek ellen szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvonási tünetek ellen szakítás után mit tehetek?

Figyelt kérdés

Társüggő/kapcsolatfüggő vagyok. Sajnos nem csak párkapcsolatokban, de baráti kapcsolatokban is. Megszakítottam minden olyan kapcsolatomat, amitől függőségben álltam és most elvonási tüneteim vannak, szó szerint. A párommal se szerelemből voltam csak függőségből (ezért is szakítottam). Úgy érzem szétrobban a fejem, egyfolytában nyugtalan vagyok, semmire se bírok koncentrálni, rosszul alszok, szinte semmit nem eszem, nem is érzek éhséget, kedvetlen vagyok, nincs motivációm semmihez, egyfolytában azon zakatol az agyam hogy csak jöjjön már valaki mert egyedül megőrülök.

Mit csináljak hogy jobban érezzem magam? Mennyi időt kell egyedül töltenem mire ezek a tünetek elmúlank? (3 hónapja vagyok szingli) Van esetleg valakinek tapasztalata ilyesmiben? Se könyvet se cikket nem találok a témában, se magyarul (míly meglepő) se angolul, ami leírná hogy a fenébe kell a kapcsolatfüggőségi elvonási tüneteket csökkenteni hogy ne bolondulj meg...:)

Előre is köszi a válaszokat!!



2023. ápr. 17. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológus segíthet, vagy az, hogy az életed építed fel. Hobbik, sport, minden ami érdekel, meditáció, jóga, kirándulás, emberi kapcsolatokról, elméről, könyvek, önbizalomnövelő csoportok, cikkek, ismerkedés.
2023. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Baratokat kereshetsz ujakat. De en is a hobbikat javaslom, eljaros programokat, es azokon keresztul baratkozz. 3 honap keves szerintem, de probalj meg magadra koncentralni, talald meg onmagad, ha tisztaban vagy magaddal, konnyebben talalsz kesobb megfelelo partnert is.
2023. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki még.
2023. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sorold fel miket nyujt es pótold magadnak.

Nekem csak a kikapcsolodas szorakozás miatt hiányzik az exem mert nincs kivel járnom aki vonzana is es szivesen lennék vele.

Olyan volt akivel jókat lehet dumálni nevetni es van kémia irto helyes.

Csak ezért hiányzik.

Ha megvannak az okok nálad konkretan probald mással pótolni.

2023. ápr. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

En azota ilyen mizuzos srácokat találok csak meg akik nem jarnak sehova, vagy olyanokat akikkel lehet ugyan dumálni eljárni de rondák.

Néha azon gondolkodom nő létemre bemegyek egyedul akkor egy kocsmába:(

2023. ápr. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#5. Írj nekem én szívesen megismernélek egy barátság extrákkal kapcsolatra.

F40

2023. ápr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszi távkapcs nem kéne
2023. ápr. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatod mérgező volt vagy maradt, akivel tudsz beszélgetni? Elég fura, de ha úgy érzed, jó döntés volt, akkor nézz előre, keresd tudatosan, amiben örömöd leled, de azért szeresd magad, légy türelmes és majd el fog múlni.
2023. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Seta , friss levwgo vagy orvos altal felirt frontin.
2023. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Gondold meg és igyál!

Örökké a világ sem áll;

Eloszlik, mint a buborék,

s marad, mi volt, a puszta lég.

S marad, mi volt, a puszta lég.

2023. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!