Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam párommal, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam párommal, jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, párom 31 éves.

8 évig közel kinn èltünk Németországban, pár hónapja költözünk haza, jelenleg 2 hónapos terhes vagyok. A kinn töltött idő alatt vettünk egy családi házat, autót, és kialakítottunk egy egzisztenciát.

Ámbár el voltam jegyezve, az esküvőt terveztük, de úgy döntöttem ki kell szállnia az èletemből a páromnak. Ha valakit érdekelne, a ház és az autó az én nevemen van, mert páromnak tetemes tartozása van számos bankoknál. A szètválásunk oda elég gyerekes egyesek szerint, lehet hogy úton a csöppség, de én még vágyok egy kis kalandra, arra hogy legyen izgalom az életemben, fiatal vagyok, és nem akarom elkötelezni magam egy pasi mellett



2023. ápr. 24. 10:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, ez nem komoly kérdés, mert nem áll össze. Ha kalandokra vágysz, miért voltál vele 8 évig? Egyedülálló nőként egy kisbabával, hogy akarsz kalandozni? Arra nem gondolsz, hogy a babának apára is szüksége van? És arra sem gondolsz, hogy az apának szüksége van a gyerekére? Tényleg remélem, hogy kamu a kérdés.
2023. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
15%

Hát figyelj,ház ,autó,megvan ,ha megszületik a kicsi még lehúzhatod egy jó kis gyerektartással is,szóval mindened is meglesz.


Úgyhogy hajrá,jó kalandozást!

2023. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu, szüleim, nagyim sokat tudnak segíteni a gyereknevelésben, két hetente meg úgyis látja egymást a pici meg az apja 😅😅😅
2023. ápr. 24. 10:58
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Kalandra vágysz, akkor minek vállaltál gyereket? A kettő eléggé ellentmond egymásnak.
2023. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
A gyereknek nem kétheti apára lenne szüksége, hanem arra, hogy állandóan ott legyen. Két ember életét is eléggé tönkretetted. Nincs baj a kalandozással, csak akkor ne vállalj gyereket.
2023. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül hogy megszületik a gyerek, jár nekem is a kikapcsolódás
2023. ápr. 24. 11:14
 7/45 anonim ***** válasza:
62%

Még ellehet vetetni, én biztos nem tartanám meg ha kalandozni szeretnék nőként.

Rengeteg jó pasi fog gyerek miatt offolni

2023. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%

Egy kisbabát még évekig nem fog elvinni az apja magával láthatáskor, vagyis te azalatt nem tudsz sehová menni.


Szerintem ez kamu, ennyire idióta még egy borsodi putrilakó sem lehet.

2023. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
88%
Jár vagy nem jár, kisgyerekes anyukaként nem nagyon lesz rá kapacitásod. Látszik, fogalmad sincs, mivel jár egy gyerek.
2023. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
69%

Ha igaz a kérdés akkor abortusz amíg nem késő (12. hét előtt).


Gyerekkel nagyon rosszak a kalandozási lehetőségek

2023. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!