Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, de ő nem akar elengedni?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, voltaképpen mindkettőnk első, igazi nagy szerelme (mindketten 24 évesek vagyunk). Április elején nagyon csúnyán összevesztünk. Ordibált velem, hogy dögöljek meg és takarodjak az életéből, hagyjam őt békén. Nagyon mérges voltam rá, ezért meg is tettem. Ő időközben többször próbált engem elérni, ugyan hiányzott, de nem érdekeltek a próbálkozásai. Egészen mostanáig, amikor nem bírtam tovább és ráírtam. Nagyon sajnálta az egészet, mert bántotta a dolog. Sokat le is fogyott és elmondása alapján elvesztette az érzelmeit, nem csak a világ és az élniakarás iránt, de irántam is. Szóval voltaképpen szakítottunk. Megmondtam neki, hogy rendben, bár sajnálom, hogy így ér véget, de elfogadom. Erre fel arra kért, hogy ne tiltsam le sehonnan se, ne tűnjek el az életéből, néha beszélgessünk. Ha meg mindenképp letiltom ő akkor is csinál egy fake felhasználót és néha néha rátekint a profiloldalamra, ahogy mondta. Most ilyen esetben ti mi tévő lennétek?
2023. máj. 22. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Teljes no kontakt
2023. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Tehát ha jól értem, részedről végleges döntés a szakítás. Ebben az esetben letiltod, és kész. Én sima tehetetlenkedésnek gondolom azt, amikor valaki nem akarja tartani a kapcsolatot valakivel, és keresi a kifogást, hogy miért ne tiltsa. Letiltod, ha új profilt csinál, akkor azt is. Be tudod állítani, hogy a dolgaidat csak ismerősök lássák, szóval próbálhat tekintgetni. Nincs miről beszélni innentől kezdve, ha akarod, megoldod. Ha esetleg fenyegetőzne, hogy valami kárt tesz magában, küld el neki a lelki segély számot, de a mentőt is rá lehet küldeni.
2023. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Miért kellene letiltani?

Párszor majd rádír, megkérdezi mizu, te mondod, hogy semmi kül, kb 3 perc alatt lapos lesz a beszélgetés és annyi.

Sosem értettem mi ez a nagy letiltogatási mánia manapság az emberekben...

2023. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Menekülj! Tiltani nem kell, de koptasd le. Szedje össze magát, mielőtt komoly kapcsolatba kezd valakivel. Nektek már rég vége, felejtsd el, jogy jözös jövőtök lehet.
2023. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért nem tettél meg mindent amit kért (szerencsére), de szerintem így egyben értette, vagy mindkettő vagy egyik se. De inkább valószínű hogy egyik se, mert mindkettőt durva lenne szó szerint érteni.
2023. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként mivel sértegetted, mert pl ha lekrváztad akkor még jó hogy pofon nem vágott, már bocs. De azt elfelejtetted leírni mégis mit tettél hogy kiakasztottad így 6 év kiakadásmentesség után. Mert ezek szerint nem ez az alaptermészete.
2023. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!